Wpis z mikrobloga

Wczoraj na imprezie poznałem spoko kolesia, ale jego historia życia to totalny #przegryw #coolstory. Zaczął studia, pochodzi ze średniego miasta koło 100 tysięcy mieszkańców. Poznał tam swoją dziewczynę, byli razem już jakiś dłuższy czas, więc gdy oboje zdecydowali się na studia postanowili zamieszkać razem. Ale on miał dalej idące plany, chciał się oświadczyć. Jego "dziewczyna" miała jednak inne plany. W dniu gdy wprowadzali się do mieszkania, postanowiła z nim zerwać. Czaicie? Teraz mieszkają ciągle razem, a ona ma jakiegoś 35 letniego faceta, który przychodzi do nich nocować. Nawet nie chcę sobie wyobrażać co ten chłopak musi czuć codziennie rano.
  • 37
@Pismak: Wiele jest takich historii, mi kiedys dziewczyna przyprawila rogi po prawie 5latach bycia razem, kiedy to wyprowadzila sie do wiekszego miasta na studia, zeby bylo smieszniej, mieszkala razem z moja siostra i moim dobrym kumplem, a zdarzenie mialo miejsce w momencie gdy wszyscy domownicy byli w DOMU! Dostalem zdjecia no i zaczal sie bardzo #!$%@? okres w zyciu...
@oleorl: to co sie pozniej działo to temat na dobra ksiazke, a ciagnelo sie to ze 2lata, mega chory schemat, raz blizej, raz dalej w skrocie taki pies ogrodnika, sam nie wezmie innemu nie da, jednym razem zlosc i agresja innym razem smutek, zal, histerie, nawet szantaż za cene własnego zdrowia, atak na każdy nowy obiekt zainteresowań, wlamania na poczte i konta na profilach spolecznosciowych, scenariusz jak w filmie
@Pismak: Zawsze mnie takie lajzy smiesza.

Nie jestem jakis specjalnie odwazny ani nie mam wybuchowego charakteru, ale nigdy w zyciu bym nie pozwolil, zeby jakis obcy gosc mieszkal w moim mieszkaniu.
@najman: to był duży pokój z aneksem, dzieliłam go z tą pindą / poszłam się kąpać, #!$%@?, że była 4 nad ranem (nie miałam innego pomysły aby go wygonić - a jak mówiłam, że chcę iść spać to łeb nie kąsał oO"), no i jak wyszłam z wanny - z myślą, że typek w końcu ogarnie, że chcę iść spać i sobie pójdzie - toooooo no arma-goddamn-motherfuckin-geddon, straszny, ale wzięłam sprawy