Wpis z mikrobloga

Wołam drogie panie z tagu #kpop. Akcja obalenia tego strasznego patriarchatu w mirkowym środowisku kpopowym odniosła widoczny sukces, #ruchnarzeczparytetuwtagukpop działa, coraz więcej boysbandów pojawia się na mirko!

Ale nie możemy spoczywać na laurach! Towarzyszki, wzywam do solidarnej akcji wsparcia koreańskiej płci również pięknej! Czemu tag #koreanczyk praktycznie nie istnieje? Czemu tylko uroda Koreanek jest doceniania na mirko? Należy wprowadzić nową tradycję!

Czy jesteście ze mną? (no weźcie no, chodźcie, nie bądźcie takie :P wiem, że lubicie Korełańczyków, tylko się wstydzicie przyznać :P)

@ciatek @darjahn @ewanq @pollyyoanna @uchate

#koreanczyk #taecyeon #2pm
abstrakcyjny_nick - Wołam drogie panie z tagu #kpop. Akcja obalenia tego strasznego p...

źródło: comment_o4szJkNInf3tLijHa0IIBrrt4g1iJmG7.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@darjahn: nie opuszczaj mnie! Zresztą panowie też nie mają nastu lat, a jakoś #koreanka żyje i nikt ich nie wyśmiewa (zresztą i ja lubię popatrzyć na ładną Koreankę, tu chodzi o estetykę, o!). Zresztą Koreańczyk to nie musi być członek boysbandu w rurkach, mogą być aktorzy i inni, nie wszyscy to wymuskane flower boye :< Tym bardziej tag #koreanczyk powinien istnieć aktywnie, by takim szkodliwym stereotypom przeciwdziałać! :D
  • Odpowiedz
@pollyyoanna: no to mówię, aktorzy to przecież też Koreańczycy :) Zachęcam do wrzucania, zachęcam!

@angela09: akurat Koreanki mają piękne cery, uwierz mi, nie noszą na codzień dużo makijaży, tylko się kremują, magia jakaś w ich kremach i żarciu

@ciatek: czuję się jak polityk w okresie przedwyborczym, ale powiem to: zapewniam Ci moje poparcie (znasz moją piwnicę), inni niech czarnolistują :P
  • Odpowiedz