Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: jak jest większy splot na pewno firma nie omieszka tego zaznaczyć na metce i w cenie:) Jak masz sztuczną marynarkę to widać, do tego dochodzą odkształcenia np na łokciach czy kolanach, wełna nawet jak się odkształci to szybko wraca na swoje miejsce.
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: ja bym brał wełnę bo lepsza naturalna słabsza oddychająca wełna niż sztuczne dodatki, kupisz w tej cenie, zobacz bytom a jeżeli się nie pali to już w czerwcu powinny się zacząć letnie przeceny wtedy można coś fajnego ustrzelić np w vistuli za rozsądne pieniądze
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: NIE KUPUJ garnituru ze 100% wełny. Najlepiej nigdy. Owszem, prezentuje się bardzo ładnie, ale tylko w pierwszej minucie po założeniu. Usiądziesz gdzieś (gdziekolwiek) i zaraz wszystko jest pogniecione. I to tak fest pogniecione – z wielkimi, poziomymi krechami.

Polecam np. 80% wełny i 20% wiskozy. Garnitur wygląda jak wełniany, a praktycznie się nie gniecie i w dodatku dobrze przepuszcza powietrze (wiskoza jest bardzo przewiewna). Szukaj też garnituru, który ma
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: polecam jeszcze ten artykuł: http://kamilaniemczura.natemat.pl/23063,elegancja-rodem-z-polskich-wesel-cz-2-pokaz-mi-swoj-garnitur

Po przeczytaniu tego artykułu przejrzyj jeszcze google pod hasłem "jaki wybrać garnitur" i kupisz naprawdę świetny garniak :) Tylko nie daj się omamić ekspedientom w sklepach – z doświadczenia wiem, że 90% z nich nie ma pojęcia o wyborze dobrego i modnego garnituru. Musisz zdać się tylko na siebie, niestety :)
  • Odpowiedz
@mudkipz: no wiem wiem, juz bylem na jednej "rundzie" w sklepach i zauwazylem ze nie bardzo sie znaja w niektorych. Jeszcze jestem ciekaw fashion house, bo tam są sklepy Vistuli Bytomia Lavarda Albione ktore maja niby cos taniej (tylko nie ma pelnej rozmiarowki raczej). Polecasz jeszcze jakieś marki?
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: mój najlepszy garnitur jest marki Pioba: http://www.pioba.com.pl/#punktysprzedazy

Granatowy, 80% wełny i 20% wiskozy. Cena z metki 700 zł, wytargowałem za 660 zł :)

Do sieciówek w galeriach nie zaglądałem, bo wiem, że spora część ceny to byłby koszt wynajęcia lokalu.

Myślę, że marka nie ma takiego znaczenia. Prawdopodobnie każdy garnitur będzie jakościowo ok. Najważniejsze to dopasowanie garnituru do ciała (a różni producenci różnie szyją) i skład materiałowy.
  • Odpowiedz