Wpis z mikrobloga

Moje malutkie jaszczureczki stęskniły się za mirko, zwłaszcza że te najmniejsze występowały tu chyba tylko w jajkach :)

Garść moich najmniejszych agamek

Kupka moich średnich :) Są tu cztery, dwie w jedną, dwie w drugą. Same się tak ułożyły :D

I chwilowo tak wygląda moje terrarium, jeszcze nie ukończone bo zabrakło w Castoramie materiałów, a poza tym Marlenka już wymagał swojego lokum. Jemu jest tam dobrze, panienek nie widzi, bo są wyżej, więc szczęśliwie spędza dnie na plażingu :)

#terrarystyka #heniek #marlenka @froto @Xenesthis @czarny002 @Vilyen @kowal66b @PanKara @gugas @kasiknocheinmal @Bimbermaeister @Wulfee @Migfirefox @RozowaSkarpetka @wysocki: @guarani: @Lrrr @Razr @magdalenas @wspodnicynamtb @Khaleesi @goomowy @leworwel: @bosek: @Sidey @rss @likk @Sneakerro @kamdzowa @megson91 i cała reszta :)
  • 21
@GraveDigger: nieee, za duża odpowiedzialność jak na raczkującego terrarytę :) Poza tym potem okaże się, że mam dwa samczyki i będzie kłopot... Póki co jedna wystaczy, może kiedyś :D

A jak twoja się chowa, wszystko już masz?


Chowa się dobrze, apetyt ma, je sobie świerszcze w wapniu i mleczyki :D Problem tylko mam ze świetlówką - kupiłem polecaną UVB 10.0 75cm i wszystko byłoby super, bo jej zasięg to byłoby praktycznie