Wpis z mikrobloga

@galopujacy_zolw: mówisz? Ja nie mogłem dalej oglądać, jak Kazimiera walnęła gafę, że dzieci w przedszkolu na wychowaniu seksualnym będą się uczyć o tym, żeby się nie masturbować publicznie :| a potem się dalej pogrążała :|

Cholera, kibicuję lewicy/liberałom, ale w tej przeklętej Polsce osoba taka jak ja nie ma na kogo głosować. Dosłownie nie spotkałem żadnej kompetentnej osoby, która by wyjaśniła wyborcom jak dokładnie wyglądają lekcje wychowania seksualnego.

Nie zarażają ani
I te ich spoty wyborcze :/


@Alex_Krycek: ja akurat spoty wyborcze E+ oceniam bardzo pozytywnie, zero sztampy, zero górnolotnych obietnic albo tekstow typu "zaufały mi tysiące, zaufaj i ty ;|".

a co do Sztuki... nie mówiła supermądrze momentami, ale na tle Żalka wypadła django.
ja akurat spoty wyborcze E+ oceniam bardzo pozytywnie


@galopujacy_zolw: masz nietypowy gust :P

a co do Sztuki... nie mówiła supermądrze momentami


Obejrzę od momentu, w którym przerwałem. Załamałem się właśnie dlatego, że Szczuka zawsze wydawała mi się jedną z najbardziej kumatych i najbardziej oczytanych ze wszystkich polityków czy działaczy społecznych głoszących takie poglądy.
@galopujacy_zolw: oglądam i powiem, że z każdą minutą jest coraz lepiej. Mimo, że merytorycznie Żalek nie ma nic do powiedzenia, to ze swoim cynizmem i wyluzowaniem wizerunkowo wypada lepiej. Kazia jest zbyt emocjonalna, a im ktoś jest bardziej zdenerwowany, tym chwyta się gorszych argumentów. Tak naprawdę Żalka zmasakrowała go dopiero koleżanka z TR :)
@galopujacy_zolw: Obejrzałem do końca i z dumą mogę stwierdzić, i Szczuka z pomocą publiczności wygrała debatę :)

Musi jednak popracować nad emocjami. Skoro wiedziała, że będzie rozmawiać z takim kimś jak Żalek, to mogła się spodziewać, że nie usłyszy od niego chęci skupienia się nad istotą problemu i opracowania kompromisu, tylko cynicznych ataków z jego strony.

Dzięki za przywrócenie nadziei ;)