Wpis z mikrobloga

Siema mirki. Okazało się, że na mój upragniony kierunek nie będzie uwzględniana matura z rozszerzonej geografii :))

Skoro tak, to właściwie nie mam potrzeby do niej podchodzić. I tak się zastanawiałam, co będzie w takim przypadku pisało na świstku z wynikami matur? "Nie przystąpiła", a może "0%". Ktoś coś wie?

#pytanie #matura
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@focer: K---a, mam Ci dawać przykład z życia? Takich furtek, że jak na jednym kierunku nie pójdzie, to będzie więcej możliwości wyboru drugiego. Matura za kilka dni (nie wiem kiedy), więc zawsze lepiej napisać na kilkadziesiąt procent niż na 0, nieprawdaż?
  • Odpowiedz
@courso: my się raczej nie znamy, żebyś mógł oceniać, czy jestem głupia czy nie. a raczej po nietrafionych decyzjach ludzi się nie ocenia. i nawet gdybym nie mogła się wykazać w każdej dziedzinie na 100% (np. rozszerzonej geografii), to mam szacunek do innych... proponuję , żebyś może też wziął ze mnie przykład. bo ja nie wyśmiewam twojej marnej 5 z geo.
  • Odpowiedz
@courso: widzisz.. biorąc pod uwagę to, że piszę dopiero maturę (a więc jestem dosyć młoda), to sporo błędów jeszcze w życiu popełnię i na tych błędach będę się uczyć. zatruwając mi dupę niepotrzebnie nie osiągniesz tego celu, jaki zamierzasz, więc daj sobie spokój proszę, bo nie chce mi się już czytać twoich wypowiedzi. dziękuję.
  • Odpowiedz
@courso: moje ambicje życiowe z pewnością o wiele bardziej przekraczają twoje, więc nie należę do tej grupy osób, do jakiej nieudolnie mnie wciskasz. także nie mamy o czym rozmawiać ;)

a z polskiego co miałeś? chociaż powinnam pytać o ocenę z pierwszych klas podstawówki, bo to tam powtarzali , że "-uje" się nie kreskuje :)

proboja


#heheszki
  • Odpowiedz
@angela09: no powiedz nam jakie masz ambicje, a tez powiedz mi cos o moich bo skoro masz wieksze niz ja, to zapewne duzo o nich wiesz :) Wiesz co to jest dysleksja/dysortografia dziecko? Zapewne gdybys to miala mogla bys sie wymigac tez od matury z polskiego, przynajmniej czesci pisemnej.
  • Odpowiedz