Wpis z mikrobloga

#antyperspirant #dezodorant #kilka

Coś szukam. Najlepiej jak najmniej zapachowego bo lubię mój perfum, a nie chcę pachnieć tym i tym czyli śmierdzieć. Stosowałem kulkę Ziaja blocker oraz tą zdaje się pomarańczową (delikatny cytrus). Fajne, ale raz mi blocker pachy wypalił;/ dostalem jakiegoś uczulenia. Piekło i pojawiły się male kosteczki. Czy jest ratunek dla moich pach? Pocę się w lecie jak dzika swinia, a mam tylko 76kg przy 185cm wzrostu, więc nie dlatego, że gruby jestem ;_; niestety nie wiem co mnie uczuliło. Bo stosowałem te ziajki dość długo
  • 21
@desygnat: ja stosuje Antidral. To jest taki środek w kulce, przeciw poceniu się. Tylko, że skoro cie jakaś ziaja podrażniła to to może też. Ale jak się nie obawiasz to polecam. Metoda taka, że smarujesz się tym na noc, rano wstajesz, myjesz pachy i smarujesz się jakimś delikatnym antyperspirantem. Działa - nie pocisz się jak świnia, nie masz mokrych śladów i czujesz się jak pan i władca.
@Poirytowany: zjadłem tego jedno opakowanie xD gowno daje i pamiętam, że coś ubocznego wystąpiło wtedy,ale nie pamietam co. Ogólnie na pocenie najlepszy prysznic, ale glupio mi gdy rano się umyję, a za godzinę mam cala mokrą koszulkę pod pachami. Od kiedy pamiętam to się ze mnie leje. Po pracy mam mokre skarpetki, za czasów szkolnych koszulka, wlosy i majtki mokre na wfie gdy kolegom nawet kropla z czoła nie spadla. Jak
@desygnat: Ale też tak mam że się cały pocę, a prysznic nic nie daje, bo ja zawsze się kąpie rano, albo przed wyjściem i po 30 min już spocony. Najlepszy by był Bloker typy Antidral ten chyba najtańszy jest, raz na 3 dni, na codzien coś lekkiego w sztyfcie, ten Garnier Minerals ostatnio używałem, bardzo fajny był, Old Spicy odradzam, one tylko pachną ładnie :P I pij tą szałwię, serio, w
@Poirytowany: o wlaśnie. Ostatnio ojciec miał garniera w dezodorancie i dość fajny był. Kiedyś kupowałem jakieś nivea, ale czy kilka czy spray to jak się spociłem to chyba gorzej ta mieszanka potu i tego czegoś pachniała niż sam pot;p no tak pot to siki tu racja;p no to jak będę w Tesco to rozglądne się za szałwią. Niech zostanie zestaw garnier, antidral i szałwia:)