Wpis z mikrobloga

Dam sobie rękę uciąć, że nie napisałem, że Gospodarz był chłopem. Nie byłem pewien i tak trochę krążyłem wokół tematu, że mieszkał wśród chłopów, że wierzył w nich, że ich bronił, że był przedstawicielem chłopstwa... Ale #!$%@?, przejąłem się motzno, bo całą pracę oparłem na tym, że Poeta -> racje inteligencji i niewiara w chłopów, Gospodarz -> wiara w chłopów. ;__;

#matura
  • 9
@handsomejack: Prawda prawdą, ale niesmak pozostał :c Na pewno nie użyłem słowa "chłop", ale "przedstawiciel chłopstwa" już tak, może ze dwa razy. Jeszcze mi powiedz że za bardzo panikuję, to mi ulży jeszcze bardziej.
@rulejn: pochodził z inteligencji ale kiedyś ożenił się z chłopką i zamieszkał na wsi. wierzy w rolę chłopów w odzyskaniu niepodległości. w opracowaniach jest przedstawiany po stronie "gości ze wsi".
@krzeslo: na końcu tekstu było napisane, że od 10 lat jest na wsi - to był sam koniec jeśli pamietasz, ja nie napisałem, że był chłopem, ale, okresliłem go jako osobe niezgadzajaca sie z poeta, kogos broniacego tradycji chłopskiej i okreslajaca chłopstwo jako warstwe potrzebna narodowi