Wpis z mikrobloga

Mirki co właśnie pokaz cebuli widziałem na oczy to ja nie xD

Przyjechała w odwiedziny jakas grażyna, której nawet nie znam. Całkowicie przypadkiem mieliśmy dziś zajebistego i drogiego podkreślam drogiego kurczaka, na bank nie ma to nic wspólnego z jej wizytą.

Siadamy do stołu a hehe grażyna do tate:

no tate hehe ale niedobry ci ten kurczak wyszedł hehe xD


A tate na to:

To nie jedz jak ci nie smakuje


Grażyna fuckface motzno xD +10 punktów dla tate. Chyba nie lubi grażyny.

Następna sytuacja. Cośtam padło że nie lubię ziemniaków z koperkiem, bo to prawda. Na co grażyna:

Dorośnie to zmieni zdanie.


No #!$%@? koperek sirjus biznes xD dorosnę, dzieci na głowie, rachunki, dopiero wtedy docenię koperek xD Zgniłem jak nigdy, a kurczak smakował naprawdę dobrze.

#coolstory #truestory #zalesie #noonecares
  • 36
  • Odpowiedz
Następna sytuacja. Cośtam padło że nie lubię ziemniaków z koperkiem, bo to prawda. Na co grażyna:


Dorośnie to zmieni zdanie.


No #!$%@? koperek sirjus biznes xD dorosnę, dzieci na głowie, rachunki, dopiero wtedy docenię koperek xD
  • Odpowiedz
@Vladimir_Smirnoff: no zaiste, "cebula", że komuś kurczak nie smakował i nie bał się o tym powiedzieć.

Jasne, są te wszystkie "zasady grzeczności", które tak naprawdę są zasadami wesołej hipokryzji w takich sytuacjach.

I zaiste, jak dorośniesz, to może polubisz koperek.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Skoro nikt jej nie pytał o opinię to niepotrzebnie się odzywała. To jakby podejść do kogoś na ulicy i powiedzieć "ale masz brzydki ryj". Będzie to szczere ale zupełnie bez potrzeby
  • Odpowiedz
@Angel_of_death: Ależ oczywiście że się ocenia i jedzenie powinno być oceniane. Zapraszasz mnie na obiad i idę bo powiedziałeś że będzie pizza. Idę I CO WIDZĘ?! ZAPIENKANKI!!! NO TO NARAZIE! Kurde głupie gadanie.
  • Odpowiedz