Wpis z mikrobloga

Tak więc dzisiaj mój lokator bardzo głośno chrapał i postanowiłem zrobić sobie sesję #anime przez noc. Zacząłem od

Mekakucity Actors, jednak tego obejrzałem zaledwie trzy minuty i stwierdziłem, że nie jestem w nastroju na to, po czym przeszedłem do

Isshuukan Friends, jezu, czemu ja Was (w szczególności @Woozie321) nie czytałem, w momencie gdy oglądałem to anime czułem się tak bardzo jak na tym obrazku. Anime jest bardzo, bardzo w moim stylu i urzekło mnie od pierwszych minut, te rumieńce na twarzy, prawie bez przerwy się uśmiechałem i gdy skończyłem czwarty, ostatni jak na razie odcinek, byłem taki szczęśliwy (no, mniej więcej tak) że jednak się wziąłem za tę bajkę, więc mimo 3:00 nad ranem postanowiłem jeszcze za coś innego się zabrać.

Silver Spoon, trzy odcinki, przyznam że mnie ta bajka zaskoczyła dość mocno, bo ma... duszę, no nie wiem jak to nazwać, po prostu nie wygląda na produkowaną w komerchę, a raczej na coś stworzonego przez fana wsi, przyjemnie się to ogląda mimo wielu smutnych i brutalnie szczerych scen (oczywiście przeplatanych wątkami komediowymi) i dzięki @Luka_Wars że to poleciłeś. ;)

#animenowysezon #muzykazanime #nocnazmiana #silverspoon #isshukanfriends #mekakucityactors
j.....b - Tak więc dzisiaj mój lokator bardzo głośno chrapał i postanowiłem zrobić so...
  • 13
@joookub: bajki to są baśnie dla dzieci, niekoniecznie animowane. A "chińskie bajki" to mem i z tym już nawet nie ma sensu walczyć, dawno się z tym pogodziłem.