Wpis z mikrobloga

@Punia_15: Nie gadaj bzdur, bo o ile dzięki strefie schengen możesz swobodnie przekraczać granicę, to możliwość PRACY w UK masz dzięki członkostwu w Unii. Strasznie mnie zaskoczył mnie twój brak elementarnej wiedzy, skoro sama jesteś na emigracji.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Co z tego, że ona go popiera przede wszystkim z powodu poglądów gospodarczych, skoro ten idiota ma również inne, skandaliczne poglądy? Jakbyś trafił na polityka, który ma identyczne poglądy gospodarcze jak Ty, ale jednocześnie chciał dyskryminować heteroseksualistów kosztem gejów, to byś na niego zagłosował? Korwin to pełen pakiet. Nie można sobie z niego wybrać to, co komuś pasuje, a ignorować resztę, bo głosujesz na człowieka z jego wszystkimi poglądami.
  • Odpowiedz
W takim wypadku mamy gen który zwiększałby szanse swojego przekazania bez poprawy dostosowania organizmu do warunków środowiska. Gen taki byłby eleminowany wskutek pogarszającego się przystosowania organizmu.


@NormanCroucher: Samo zwiększenie przetrwania nie prowadzi do gorszego przystosowania. Dlaczego gen, który sprawia, że samica byłaby posłuszna samcowi miałby prowadzić do nieprzystosowania?
  • Odpowiedz
@Yahoo_:

Ja jestem liberałem – i uważam, że kobieta, która chce pracować poza domem, powinna mieć takie prawo. Sprzeciwiam się tylko sztucznemu subwencjonowaniu tej pracy, poprzez np. podatek progresywny i subwencje do komunikacji zbiorowej oraz nieustanną propagandę, utrzymującą, że kobieta „powinna pracować” (jakby zajmowanie się domem nie było pracą!)


Źródło: blog, 22 października
  • Odpowiedz
@Punia_15: # to, że banda debili przyczepiła się do Twojej wagi to idioci - taka prawda. Ale niestety sama się zaorałaś - Schengen pozwala Ci tylko i wyłącznie poruszać się po Uni ale nie pracować w niej :)

#szachmat
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Póki co - IMHO nijak, dlatego że nie mieli szansy być u władzy.

Natomiast skoro Korwin twierdzi, że np. facet może prać żonę, jak mu się spodoba, że zabrałby kobietom prawa do głosowania, a "lekka pedofilia" nie jest szkodliwa itd. itp. - to jaką mamy pewność, że gdy jakimś cudem dorwie się do koryta, nie będzie dążył do wprowadzenia tego wszystkiego o czym ględzi?

Swoją drogą to też jest
  • Odpowiedz
Póki co - IMHO nijak, dlatego że nie mieli szansy być u władzy.


@Replica: Pewnie. Jak dojdą do władzy do każda kobieta dostanie męskiego opiekuna jak w Arabii Saudyjskiej. Ps to prawda.

twierdzi, że np. facet może prać żonę, jak mu się
  • Odpowiedz
@Replica: Podstawowym argumentem przeciwko dawania kobietom prawa głosu jest to, że się na polityce nie znają i będą i tak głosować tak, jak im powie ich mężczyzna. To szczególnie zabawne biorąc pod uwagę kto przekonał bohaterkę tego wpisu do Korwina
  • Odpowiedz
@Jozio0506: Bo uniemożliwia samicy dobranie najlepszego partnera (najlepiej przystosowanego) tylko zmusza do tego który owy gen posiada. W konsekwencji dostaniemy populację blisko spokrewnioną ze sobą oraz nieprzystosowaną do zmiennych warunków środowiska.
  • Odpowiedz