Wpis z mikrobloga

@Baczy: to nie Herezje tylko możliwy wynik. Silnik ma zredukowaną moc i 6-biegową skrzynię, co pozwala uzyskać niskie obroty przy 90-100km/h i właśnie spalanie na takim poziomie.

Mój brat ma 2.7CDI i na dystansie 1800km wyszło spalanie 5,5l przy prędkościach ok. 120km/h
  • Odpowiedz
@lasic01: no, wydawać tyle kasy żeby bujać się avantgardą, wsłuchiwać w wysoką kulturę pracy diesla, korzystać z dostępnej mocy i przy tym rzadko zajeżdżać na stacje benzynowe, no istne samobójstwo :)

@Baczy: co źle napisałem, że usunąłeś mój komentarz?
  • Odpowiedz
@lasic01: u mnie w domu jest W210, W202, była jeszcze jedna W202 i żaden nie miał wyraźnego kłopotu z rdzą. Jedynie W124, który ma życie cięższe niż ursus na polu, zmienił lakier na rudy. Nie mogę złego słowa powiedzieć :)
  • Odpowiedz
@m21d24: wiesz, to trochę tak jak z alfami. jak dbasz tak masz, ale w wielu markach nie trzeba było tak dbać.... a po takiej marce takich problemow z blachą tamtym okresie nie należało się spodziewać. tym bardziej, żę vw, czy audi z tamtego okresu problemów z rudą nie miało takich (żeby nie powiedzie, że wcale nie miało)
  • Odpowiedz