Wpis z mikrobloga

Kibicuje Zawiszy, bo normalni kibice w liczbie 13tys. olali bojkot i pojechali. Beka z lysoli, co walcza z wlascicielem, ktory doprowadzil klub do ekstraklasy i za jego czasow dzieja sie najwieksze rzeczy w ich klubie, a oni obrazeni :D

#mecz #pucharpolski
  • 17
  • Odpowiedz
@r00t: haha, widziałem dzisiaj 4 takich normalnych kibiców Zawiszy jak ich nazywasz. 2 Panie postury Henryki Krzywonos, jeden Janusz z wąsem nieodbiegający od nich no i synek 10-12 lat, wcale nie lepszy. Na moje pytanie czy drogie bilety usłyszałem odpowiedź "a nieeee, wie Pan hehehe my tak dostaliśmy z pracy, i autokar za darmoszkę nas przywiózł hehehe. Syneeeek chcesz hot doga z IKEA? hehehe"
  • Odpowiedz
@qlimax3: oczywiście, że może, ale po co siać ferment, że to prawdziwi kibice skoro dostali za frajer bilet z przejazdem i są pierwszy raz na meczu. no ale hurr durr olali bojkot i pojechali prawdopodobnie nawet nie wiedząc, że jakis bojkot tam jest

@Adfuturamreimemoriam: zdziwiłbys sie, kto pośród tych "zjebów" zasiada
  • Odpowiedz
@cielo: a to ci kibice z Zawiszy i Zagłębia nie sa prawdziwymi kibicami co kochaja swoj klub az po grobowa deske? Jakby tak bylo to by #!$%@? tego Osucha i by pojechali chociazby pod stadion, gdzies do pubow obejrzec mecz skoro nie chca mu nic placic (nie wiem czy w ogole i ile procent zysku z biletow wpada do kieszeni klubow). To sa #!$%@? terrorysci, terroryzuja wszystkich dookola ze nie przyjada
  • Odpowiedz
@redheart: przecież nikt nikomu nie zabraniał jechać. Poszło oświadczenie, o bojkocie grup kibicowskich tylko. A po co mieli jechać do Warszawy siedzieć w pubach, super logika xD

Janusze zakładowe pojechały na festyn i niech się tam bawią. Słychać w tv jak ładnie śpiewają (tzn, mlaskają hot dogami), ich sprawa.

a jedyne co chca osiagnac to swoje udzialy aby mogli walki krecic.


aha xD
  • Odpowiedz
@cielo: przeciez powiedzialem, ze jak tak kochaja swoj zespol a nie chcieliby zlemu wlascielowi placic, to mogliby przynajmniej towarzyszyc swojej druzynie pod stadionem w pubach (taka najwieksza ewentualnosc). Ale jak nie podajesz zadnych sensownych argumentow, to szkoda dyskusji.
  • Odpowiedz
@redheart: znasz w ogóle Saską Kępę i wiesz jak tu wygląda sprawa z lokalami i oglądaniem meczu? Proszę podaj mi 10 miejsc mogacych pomieścić po 50 osób w odległości 1km od stadionu z licencją na puszczanie meczów.

moje argumenty nie są sensowne? plz
  • Odpowiedz
@cielo: kilometr czy 15 nie robi roznicy w tak duzym miescie z liczna komunikacja miejska. Czego zes sie tak uparl na to co podalem jako najwieksza ewentualnosc do spelnienia? Czemu nie mogli na mecz pojechac, nie dla Osucha tylko dla druzyny. Przeciez chyba klub jest na pierwszym miejscu w hierarchii waznosci, a nie jakis wlasciciel?
  • Odpowiedz
@redheart: już #!$%@? z tymi pubami, ale po co Zawisza miałby jechać i natknąć się na nie jedna prowokacje policyjną? przecież oni by byli caly czas z towarzystwem masy policji.. jesli oczywiście w ogóle wpuszczono by ich do Warszawy. Taki czasy kolego..
  • Odpowiedz
@redheart: jak Ty to sobie wyobrażasz, że do Warszawy wpada 5 tys kibiców Zetki i Zagłębia i zaczynają się bująć po lokalach w całej Warszawie? Znasz Ty w ogóle realia kibicowskie? Wiesz jak działa Policja na takich imprezach?

Nie chce mi się już odpisywać, bo wychodzi na to, że te tematy znasz tylko z TVNu i Wyborczej.
  • Odpowiedz
@cielo: przeciez powiedzialem ze to skrajny przyklad na #!$%@? go tak drazyc skoro to jest opcja c a nawet d gdy mowimy o przypadku podazania za druzyna.

Logika kiboli: gdy cos nie idzie w rozmowie sprowadzic wszystko do argumentu: hurr durr ogladasz tvn, czytasz gw i uwielbiasz policje. Top bk XD
  • Odpowiedz