Wpis z mikrobloga

@lukaslm: ograj wszystkie postaci, sprawdź którą najlepiej Ci się gra, poczytaj na necie jakieś basic decki a potem rozwijaj, nic innego nie mogę Ci doradzić, ale ze mnie noob i rankiem tez nie szaleję, no i nie grałem ze dwa miechy chyba ;]
  • Odpowiedz
@sizzla: blood impy ładnie dopakowywują cokolwiek im się nawinie, a stealth je zabezpiecza przed spadnięciem więc, albo dopakowywują caly czas, albo dostają boosta z power overhelma i ściągają coś shadowflame albo dopakowywują voida właśnie, także nie wyemi czy wymiana na young priestess byłaby opłacalna, pasowałby wtedy zmienić koncepcję tego decku. ale tak, mam , jedną, ale druga to nie problem ;)
  • Odpowiedz
@sizzla: mocno autorski (tlum, popieprzony) deck, tak jak mówisz, bliżej kontroli, zastanawiam się nad wsadzeniem questing adventurerów zamiast clericków, gdyby nie to, że nie mam ani jednego i wtedy 200 pyły w plecy to już bym ich testował :p
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: doom guardy strasznie do mnie nie przemawiają, już soulfire budzi mój głęboki sprzeciw, lubię miec dużo na ręce, ale spojrzę na tego zoo locka, coś trzeba zacząć zimeniać :>

@sizzla: jakiś soulfire z coilem, albo impem i może coś z tego będzie, będę kminił rano nad tym, ale dzięki za przemyślenia ;)
  • Odpowiedz
@sizzla: pierwsza partia z questingiem, w 4 rundzie miał 7-7 także da się nastackować, mana-coil-soulfire ;). ale priestessy też wrzuciłem, potem dam znać na ile mi tu pasują ;). o, nie kliknąłem enter. to tylko tyle dopiszę, że znów miał 7-7 i druga poddana partia :p
  • Odpowiedz