Wpis z mikrobloga

O ja cie, trzymajcie mie bo nie wyczymiem! Chodzę od rana i tylko myślę o jedzeniu. WTF. (A raczej PMS). Szkoda, że wszystko zamknięte to bym sobie poszła i kupiła kilogram pomidorów i się zapchała. Pierwszy raz czuję coś takiego odkąd zaczęłam się "odchudzać". Nienawidzę siebie.

Zjadłam dziś już te max 1800kcal i teraz się kurna nie załamać i tak w sumie nie mam co jeść ale mam mega doła i piję już 10 herbatę i w ogóle jestem #!$%@? przegrywem i typowym różowympaskiem co to sama nie wie czego chce i jej #!$%@? ale czy ktokolwiek zrozumie to uczucie gdy siedzisz sobie i słońce świeci i pięknie jest a tobie staje gula w gardle i "o nie, błagam, tylko nie płacz, no debilu nie, przecież nic się nie dzieje, czemu ci smutno gdy te zajebiste drzewa wiśniowe kwitną?" i odpowiadasz sobie "nie wiem, nic nie wiem, chciałabym się do kogoś przytulić tylko". Żałosne jak całe moje życie. Żenuacja level 9000. ب_ب

#wychodzeniezdamskiegoprzegrywu #pepooncontent
  • 45
  • Odpowiedz
@pepoon: Nie jestem do końca przekonany czy robisz to dobrze, ekspertem nie jestem ale czy nie lepiej byłoby wychodzić z przegrywu aktywnie, kupujesz karnet na siłkę/fitness/basen, jesz więcej, żeby z ciebie coś zostało, rezygnujesz jedynie z niezdrowych produktów.
  • Odpowiedz
@plazma: @michal__q: Dziękuję za rady, ja wiem, że faceci trochę inaczej do tego podchodzą - jak ktoś pisze, że ma problem to starają się dawać rady, rozwiązania - co oczywiście jest pomocne i pozytywne ale dziś pomógł mi sam fakt, że mogłam to z siebie wyrzucić i tyle, dalej robię to co mam robić i to co działa - a skoro działa to na razie nic nie zmieniam.
  • Odpowiedz
@pepoon: tylko z ruchem chodzi o to, ze jezeli jestes tylko na diecie i nic nie robisz, to dostarczajac organizmowi niedobor kcal to spala wtedy tkanke tluszczowa i miesniowa, podczas ruchu miesnie odzywiaja sie spalona tkanka tluszczowa
  • Odpowiedz
@pepoon: Sory za dawanie rad, też tego nie lubię jak ktoś próbuje mnie prostować w czymś, skoro pomaga to dobrze, chodziło mi głównie o aspekt samopoczucia, które by ci się poprawiło gdyby połączyć odchudzanie z czymś siekawym niż sztywne trzymanie się pewnych zasad - diety ;)

Życzę powodzenia.
  • Odpowiedz
@SGa2: ech, naprawdę myślicie że wyznacznikiem atrakcyjności jest posiadanie chłopaka/dziewczyny? Zawsze się znajdzie ktoś "do przytulenia" ale nie każdego chce się przytulać, nie z każdym człowiek się dogaduje i dobrze czuje. Ważyłam 15kg więcej i miałam się do kogo przytulać codziennie, także nie rozumiem Twojego toku myślenia.
  • Odpowiedz
@SGa2: tak, do zdrowego, normalnego fizycznie i psychicznie faceta, który był moim partnerem i poznał mnie w najgorszym stanie wizualnym w jakim kiedykolwiek byłam i jednak mnie chciał. Nie wiem, może Ty myślisz, że wyglądam jak amerykanka z filmów dokumentalnych o otyłości? :D
  • Odpowiedz