Wpis z mikrobloga

#keypad #sklep #zakupy #reklamacja

Kupiłem przez allegro keypad Tracer Avenger. Skoro ludzie zachwalają tego typu cuda do gier stwierdziłem 45 zł to nie majątek i się skuszę. Fakt wygoda jest. Tyle że dostałem egzemplarz z niedziałającym przyciskiem... Skoro otrzymałem sprzęt niesprawny dostanę zwrot za towar ale czy zwrócą mi za przesyłkę zwrotną do nich? Powinni bo przecież nie z mojej winy sprzęt jest wadliwy. (Wczoraj zamówiony, dziś otrzymałem. No nie ma bata że popsułem przy sprawdzaniu :D)

Sam keypad jest wygodny i sprawdzałem go pod Path of Exile i Smite. Wszystko jak w najlepszym porządku i... polecam. Serio za 45 zł jak ktoś jak ja ma zwykła, średnio wygodną klawiaturę jest to dobre rozwiązanie. Keypad jest dobrą inwestycją jak ktoś gra dużo ale do ceny maksymalnie 100-150 zł. Jeżeli miałbym kupić np Razer Tartarus czy Logitech G13 za 300 zł to puknął bym się w głowę i kupił klawiaturę mechaniczną.
  • 1
  • Odpowiedz
Tak, jeśli zareklamujesz z tytułu niezgodności, to wtedy sprzedawca ma ustawowy obowiązek zwrócić za przesyłkę, także za paliwo, bilet autobusowy, materiały ochronne etc. W przypadku rodzaju przesyłki powinna być podobna do tej, która została wybrana przez sprzedawcę. Najlepiej wcześniej poinformować sprzedawcę o kosztach dostarczenia, gdyż sprzedawca może chcieć sam zamówić kuriera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
  • Odpowiedz