Wpis z mikrobloga

orientuje się ktoś czy będąc w technikum na profilu Informatyka(lub innym, mało istotne) można oprócz kwalifikacji przypadających na ten profil zdawać dodatkowe? Gdzieś mi się obiło o uszy, ale nie umiem znaleźć w internecie żadnych konkretów.

#szkola #technikum #nauka #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
@DragonEW: nie sądze aby było to możliwe, pod koniec ostatniej klasy dostajesz papier, że jesteś przygotowany na ten egzamin z konkretnej treści to nie studia, że można studiować dwa kierunki
  • Odpowiedz
@BaaN: tylko, że teraz nie zdaje się jednego egzaminu, tylko dwa lub trzy zależnie od zawodu. Ja np. w czerwcu zdaje Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, w kolejnych klasach, dalsze kwalifikacje. Dlatego dopytuje czy oprócz tych trzech kwalifikacji mogę przystąpić do egzaminu na jakąś inną, pewnie nie, ale pomarzyć można ;)
  • Odpowiedz
@BaaN: #!$%@?.

@DragonEW: nie jest, teoretycznie zależy to od specjalizacji na profilu, praktycznie specjalizacją może być "Konserwacja sprzętu, języki programowania, administrator sieci, tworzenie stron" - czyli wszystko po kolei co było u mnie dostępne. skończyłem technikum 2 lata temu, gdy była część teoretyczna i praktyczna, poczekaj to Ci cyknę foto na dowód
  • Odpowiedz