Wpis z mikrobloga

Ja mam bekę z koksów z siłowni, ja rozumiem poćwiczyć, nabyć mięśnie/masę dla zdrowia i dla sportu, ale robić z tego priorytet i #!$%@?ć o tym wszędzie i cdały czas o jaki koksu jestem, ćwiczenia, masa, a ty co #!$%@?, odżywki, nic tylko siłownia itp. nie ogarniam :D

#silownia #bekazkoksow @kamdz rzecznik koksów wołam
  • 11
  • Odpowiedz
@Mehgods: mam ziomka który zaczynał ze mną w wieku 17 lat z mniej więcej równego poziomu. Na początku wiadomo, podjarka, bo z 65kg skoczyłem na 85 w niewielkim czasie i nawijało się o tym sporo. Potem powiedziałem sobie dosyć, zaczęły się studia, inne zajęcia, obecnie nie wyglądam źle a na tyle dobrze że nie narzekam na sylwetkę. Kumpel poszedł w drugą stronę, z odżywek zaczął brać mete, potem strzały w dupe.
  • Odpowiedz
@kamdz: nie mam pojęcia, mało już gadamy, czasem napisze coś do mnie na face i tyle. Teledyskiem nawet się nikomu nie chwalił, znalazłem go niechcący na yt xD Skisłem jak zobaczyłem jak mój ex ziomek wywija mięśniami. Aha dodam, że tańczył macając się i oczywiście patrząc czy jest dostatecznie napięty
  • Odpowiedz
@Mehgods: ee tam, ja uważam, że tacy też są światu potrzebni i mają na nim swoje miejsce. Hobby jak każde inne, jedni się mogą pochwalić kolekcją pomalowanych figurek, inni złowionymi rybami, a jeszcze inni bajcem, klatką i triceratopsem. Każde w jakimś stopniu rozwija, i wymaga sporej znajomości tematu.

No chyba że ktoś kolekcjonuje używane majtki japońskich nastolatek.
  • Odpowiedz