Wpis z mikrobloga

254 667 - 43 = 254 624

Statystyki z Endomondo:

Dystans: 43

Czas: 1h:39m:17s

Średnia prędkość: 26.0 km/h

Maksymalna prędkość: 41.6 km/h

Spalonych kalorii: 1930 kcal

No to dzisiaj rozpoczynamy pierwszy z 113 tygodni ;) Jednak mam nadzieję, że silna wola będzie mocna i szybciej dojdziemy do założonego wyniku.

Dlaczego akurat piszę o tym przy okazji równika, ponieważ planuję w miarę możliwości codziennie robić te 43 km, zobaczymy jak to wyjdzie bo od czwartku do pracy.

Sama jazda dzisiaj dosyć przyjemna, chociaż kilkanaście pierwszych kilometrów pod wiatr, a w drodze powrotnej bym skasował #rower, bo święta krowa która wyjeżdżała spod kościoła wymusiła.

Co do #dieta na początek po protu ograniczę żarcie, aby delikatnie zejść do mniejszych ilości i przyzwyczaić organizm do #odchudzanie Przy zachowaniu codziennego ruchu na poziomie tych 43 km myślę że będzie ok, czy nawet jak by się ograniczyło do 3 razy w tygodniu.

Jestem dobrej myśli.

Tworzę tag #113tygodni jak by kogoś interesowały postępy i co tam się dzieje ze mną.

Z okazji tego przedsięwzięcia zawołam ludzi którzy plusowali ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/7841000/ile-plusow-tyle-tygodni-odchudzania-oswiadczenie-w/

SPAM LISTA

P.S. HD Panorama na #android brzydko łączy zdjęcia, trzeba będzie poszukać alternatywy.

#rowerowyrownik
ElCidX - 254 667 - 43 = 254 624



Statystyki z Endomondo:

Dystans: 43

Czas: 1h:39m...

źródło: comment_4BjZdBqGRqAEiVqSh9PvruHXzGo2AyyD.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@metaxy: W zeszłym sezonie dawałem radę przynajmniej 3 razy w tygodniu i to dłuższe dystanse, więc teraz źle nie powinno być. Za jakiś tydzień czy dwa dorzucę do tego może siłkę.
  • Odpowiedz