Wpis z mikrobloga

Wiesz co mnie w-----a że oneblade mi zacina szyję, jak sobie nowe ostrze zakupiłem(a nawet 2 sztuki bo c--j nie wiem po co), a stare które dostałem w spadku po dziadku z wermachtu czy znalazłem w śmietniku, mniejsza z tym, takie roczne to c---a mi zacina a też tnie, może się ogarniecie w tej szlifierni z filipsa

#przegryw #philips
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maekkkk na Allegro ostatnio był zasyp podrobionych końcówek po których ludzie mieli zacięcia. Wrzucone były nawet na Peppera jako okazja. Kupuj tylko ze sklepu Philipsa na Allegro. Ani razu nie zaciąłem się nimi.
  • Odpowiedz
@ozyrus: Jak już masz R89 i dobrze ci się nią goli to nie ma sensu kupować tego zwykłego Merkura.
Możesz bardzo tanio kupić taką chińską podróbkę niemieckiego Merkura Futur.
Łagodniejsza od oryginału i sprzedają ją pod różnymi markami.
Sobie potestujesz różne ustawienia i zobaczysz czy wolisz miziaki jak R89 czy coś średnio albo bardzo
PawelW124 - @ozyrus: Jak już masz R89 i dobrze ci się nią goli to nie ma sensu kupowa...
  • Odpowiedz
  • 0
@paulina-maciazek swój sobie zrób wpis, w tym to cię mogę skasować jak muchę co nie żyje od 2 tyg
@PawelW124 co ty z tym Merkurym, pytam o konkretny sprzęt a nie co używać żeby poniżej konturów zarostu być gładkim jak pupcia niemowlęcia
  • Odpowiedz
@maekkkk: Merkur 42C albo ta sama głowica tylko z długą rączką 23C.
Ogólnie Merkur ma tylko jeden rodzaj prostej,zamkniętej głowicy ale jest ona dostępna z różnymi rączkami (Ja podałem te najtańsze).
  • Odpowiedz