Wpis z mikrobloga

Denis zapowiadał, że zrobi Natanowi albo Ciosowi nieregulaminową krzywdę w oktagonie, obietnicy dotrzymał, trzykrotnie poważnie sfaulował w tym raz skutecznie. Walki MMA mają swoje zasady, jeśli ktoś ewidentnie łamie te zasady, tak jak w tym przypadku to jest podstawa do wytoczenia procesu przeciwko faulującemu i z ogromnym prawdopodobieństwem wygranie tej sprawy, przygłup z Torunia sam na siebie dowody dostarczył. W przypadku Denisa będzie się to równało z powrotem za kraty (tam gdzie jego miejsca) bo to recydywista.

Marcoń czasem tu bywa więc dobrze, żeby wiedział, że ma szansę spiąć piękną klamrą historię Denisa i może zrekompensuje sobie brak wypłaty odszkodowaniem z tytułu uszczerbku na zdrowiu. Miejsce pseudo-prawilniaków z dwucyfrowym IQ jest w Sztumie :)


#famemma #primemma #cloutmma #patostreamy
przemytni-azbestu - Denis zapowiadał, że zrobi Natanowi albo Ciosowi nieregulaminową ...

źródło: obraz_2024-10-04_235648495

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za złamanie zasad MAA więzienie XDD stary w jakim ty świecie żyjesz? Jedyną styczność z sądem w PL to miałeś na tvn przy Wesołowskiej.

Czyli w zasadzie przyznałeś, że denis jako jedyny z freaków dowiózł obietnicę a później zamykasz zdanie dwucyfrowym IQ. Szacun stary, pokaż wynik Waisa-r, jestem ciekaw jaki zawiły umysł generuje taki ciąg przyczynowo skutkowy.

Chyba zapomniałeś jakie oni zasady złamali wyciągając eskortową anegdotkę i rzecz jasna nie mówię o
  • Odpowiedz
@Cptdiv2: Ty normalny jesteś? Jakbyś grał w piłkę nożną i ktoś by ci bez piłki wjechał i złamał nogę w trzech miejscach to prócz czerwonej kartki, dyskwalifikacji oraz kary finansowej możesz mu wytoczyć proces i go wygrać bez żadnego problemu.

A jaką karę zasądzi sąd dla recydywisty (chyba z zawiasami dodatkowo) to już jego sprawa.

Mój ziomek kilka lat temu wytoczył proces chłopu co mu z premedytacją skręcił kolano podczas
  • Odpowiedz
Jak w teatrzyku. Konformizm podludzi + efekt halo.

"Mój ziomek kilka lat temu wytoczył proces chłopu co mu z premedytacją skręcił kolano podczas meczu futbolu amerykańskiego. Chłop zgodnie z zasadami sprowadził go na ziemię, ale będąc na ziemi wykręcił mu dodatkowo kolano. Spoiler - wygrał ten proces."

Dobrze, że mu sutka nie skręcił, rzeczywiście ma to związek z show jakim są freaki. Generalizujesz - czyli przekładasz zachowania z normalnego życia na freaki i odwrotnie + sama sytuacja ma tyle co toruński piernik do wiatraka pod prysznicem marconia i ciosa.

@
Cptdiv2 - Jak w teatrzyku. Konformizm podludzi + efekt halo. 

"Mój ziomek kilka lat ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz