Wpis z mikrobloga

Przykład Pani Pauliny Matysiak pokazuje, że podział na śmierdzących lewaków i ludzi o poglądach lewicowych jest jak najbardziej prawdziwy. Pokazuje też, że koalicji 13 grudnia zależy przede wszystkim na władzy i trzymaniu "swoich ludzi" za mordy, a jednoczenie się ku wyższemu celowi mają gdzieś. A tak przy okazji - szacunek dla posłów PIS i Konfederacji, którzy uniemożliwili wyrzucenie Pauliny z komisji. Z Konfederacją było wiadomo, że im zależy najbardziej na Polsce. Po PISie nie spodziewałem się tak prawidłowej reakcji, więc również akurat w tym przypadku oddaję im szacunek.
Trafny materiał redaktora Mazurka na ten temat - https://www.youtube.com/watch?v=DH-07iFSmwk
#polityka #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa
michkoPLX - Przykład Pani Pauliny Matysiak pokazuje, że podział na śmierdzących lewak...

źródło: image

Pobierz
michkoPLX - Przykład Pani Pauliny Matysiak pokazuje, że podział na śmierdzących lewak...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michkoPLX:

koalicji 13 grudnia

Ale Ty wiesz, że ten termin wprowadził PiS, by koalicja kojarzyła się ze stanem wojennym? Zresztą, co ja się będę produkował, pewnie się z tym w 100% zgadzasz.

Z Konfederacją było wiadomo, że im zależy najbardziej na Polsce

Jesteś naiwny. Żadnej partii nie zależy na Polsce.
  • Odpowiedz
  • 2
@Koziom: Co mnie obchodzi kto wymyślił ten termin? Nie mam tak zrytego łba od polityki jak ty, żeby analizować każde słówko i określenie. Usłyszałem gdzieś o tym terminie i w tej sytuacji jego użycie uważam za adekwatne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Koziom: Nie ma problemu. Pod tym kątem ich doceniam i nie mam problemu tego przyznać. To jest ich obowiązek aby służyć Polsce. Natomiast sytuacją z Pauliną pokazali, że dalej stawiają wyżej cele partyjne niż dobro tego kraju.
  • Odpowiedz