Wpis z mikrobloga

@Frasiu: ostatnio przewinęło mi się gdzieś ogłoszenie domu z widokiem na jezioro - widok na jezioro to był jakiś mikroskopijny crop i zoom, aż oczy bolały od pikselów, na którym rzeczywiście było widać plamę niebieskich pikseli, między domami zasłaniającymi widok :D
  • Odpowiedz
@ATAT-2: tzn. Tak uczciwie mówiąc to widok z telefonu a widok na żywo to dwie różne perspektywy. Samo ogłoszenie i widok jako jakiś walor to trochę kek ale pamiętam że jak mieszkałem w JW na Bemowie z widokiem na całe centrum to jak był ładny zachód słońca albo wieczór to sobie patrzyłem bo był to ładny widok.. :)
  • Odpowiedz
@Frasiu: też mam mieszkanie z widokiem na Sky Tower, co prawda trzeba się wychylić z okna i spojrzeć w prawo, jednak liczy się, bo stoi się w mieszaniu. Można sobie z niemieckiej kamienicy w słabym stanie zobaczyć luksus ze szkła o betonu.
  • Odpowiedz
sprzedającemu mogło chodzić o to że okna mają widok w kierunku sky tower, żeby zarysować orientacje okien tego mieszkania względem otoczenia i bloku. chociaż wtedy powinien napisać widok w stronę- a nie widok na-
  • Odpowiedz