Wpis z mikrobloga

#hotelparadise !spoilerNosowska z każdym kolejnym odcinkiem spada coraz niżej. Wredota wylewa się z niej w każdej sekundzie odcinka. Poniżej kilka jej akcji z dzisiejszego odcinka.
Po wygranej przez MigoMata randce z nową do Sandry: "Uf jesteśmy bezpieczne, a ty?" Z jaką radością!
"Jaka Karol miał minę zapomniałam o jego obecnosci" WTF
"sama sobie na to zapracowałam"
"Zbywa mnie i zbywa Maje" o Nieciku tylko gdzie on Maję zbywa? Zaklina rzeczywistość XD
Majka sensownie rozmawia z Niecikiem ta p---a mówi koleżankom że pewnie będzie mu tam kłamać (sądzi ja według siebie?) po czym w zapowiedzi nowego odcinka mówi że wyrzuciła by ją z hotelu - mam nadzieję że otworzy to oczy Niecikowi i wybierze Majeczke.
A biedna Maja jeszcze proboje jej ogarniać parę do pozostania w programie.
Jeszcze to odgadywanie Majki na konkurencji do Karoli kiedy Majka stoi obok, porazka i dno dna. Dzięki takiej psiapsi prawie cały hotel jest przeciw Maji.
Ciekawe jak będzie jej się to teraz oglądało...
A i wiedźmy dwie - pasuje idealnie dwie w---------e typiary - typowe Julki.
Mateusz to taki błazen klasowy ale fajnie powiedział nowej o Karolu. Może to będzie love Karol i Karola - fajnie by było. Kolejne śmieszne wizytówki podkręcające osiągnięcia uczestników - Nowa w wieku 21 lat jest już głową całego procesu projektowania mieszkań haha no i żarty spawacza na temat chłodzenia torby na motorze hehehe chyba te jego durne żarty powinni znaleźć się w bingo zamiast chleba :)
I mam nadzieję że to wredne babsko poleci
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach