Wpis z mikrobloga

@dowujawafla: wykopkom się marzy książeczka PKO oszczędnościowa aby po 30 latach odkładania na nią wreszcie urzędniczka się zlitowała i "dała" śmierdzące mieszkanie w wielkiej płycie zrobione byle jak przez pijanego Mietka gdzie ściany są tak krzywe, że głową walisz. Oczywiście koledzy w policji, wojsku czy w partii dostaną od ręki to mieszkanie.
  • Odpowiedz
Dobrze, że w kurnikach inwestycyjnych jest zrobione wszystko na tip top i nie ma fuszerki


@Otoriz: a co nie jest? Płacisz i wymagasz. Jak się nie podoba to zabierasz pieniądze. No chyba, że jest się kretynem i płaci z góry za dziurę w ziemii.
  • Odpowiedz
@dowujawafla po co młodemu człowiekowi mieszkanie własnościowe jak pewnie jeszcze kilka razy w życiu zmieni pracę, a tak jest musi być uwiązany. Ten debilny trend na mieszkanie własnościowe jest podjudzany, lub nawet zainicjowany przez lobby bankowe, które poszukuje osób chętnych do wzięcia kredytu hipotecznego.
  • Odpowiedz
po co młodemu człowiekowi mieszkanie własnościowe


@CJzSanAndreas: a po to cieciu, aby komuś co miesiąc nie płacić 4tys za wynajem. Ja miałem spłacony kredyt w wieku 35lat a ty pewnie dalej "młody jestem po co mi". No po to, że ja mam już spory majątek a ty nadal nic bo płaciłeś komuś... Poza tym kupno nieruchomości nie oznacza, że całe życie masz tam siedzieć. Mieszkanie w dużym mieście sprzedaje się
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert sama prawda, 10 lat temu kupiłem mieszkanie na kredyt. Rata wynosiła 50% zarobków. 10 lat później moja ostatnia rata to było 15% zarobków. Kredyt wzięty na 25lat spłacony w 10lat. Teraz mogę je sprzedać i z kasa zrobić co chce.
  • Odpowiedz
@editores: Jak ci 50 latkowie tak cierpią na nadmiar kasy to mogą zawsze ją zainwestować w akcje, obligacje, złoto, bitcoina itd. A jak chcą żerować na młodym pokoleniu to niech spadają na drzewo.
  • Odpowiedz
@Dupxo7: żerować na młodym pokoleniu? wiekszych bredni nie słyszałem. dzięki temu macie gdzie wynajmowac mieszkania. to wy żerujecie na moim pokoleniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@inflacja_biedaku

O k---a ale chochoł xD
Milion rzeczy w tym temacie zostało napisane, ale z setek tysięcy osób, które o tym dyskutuje nikt nie napisał chyba o tym. Gratulacje za najgłupszy post xD
  • Odpowiedz