Wpis z mikrobloga

@Notes: to redpillak łasy na kasę, pamiętam jak kiedyś wbiłem na jego strim to odrazu rzuciło mi się w oczy, że wgl nie czyta czatu tylko wiadomości w donejtach, zaspamowałem mu czat pytaniem czemu go nie czyta to w końcu łaskawie odpowiedział, że on nie czyta czatu ,, bo za szybko leci" co było oczywiście bzdurą bo przy max 200 osobach można spokojnie ogarnąć, dla mnie on niczym nie różni
  • Odpowiedz
  • 1
@RedTiger nie potrzebuje robić zbiórek bo stać mnie na wszystko co moge sobie tylko wymarzyć.
A na prawników również mnie stać bo płacę sobie ubezpieczenie na takie okazje ;)
Kolejny aspekt jest taki, że nie prowokuje ludzi pod wpływem alkoholu xD
Podsumowując: po prostu nie jestem patusem!

Za to wiesz z czym mam problem? Z mizoginami plującymi jadem na prawo i lewo i karmiącymi się nienawiścią do świata. Jeśli wpłaciłeś temu dzbanowi kasę to fajnie - twoje pieniądze i rób sobie z nimi co
  • Odpowiedz
  • 0
Romka Warszawskiego czy Carrionera


@BlackpillNaCalego: nie znam tych ludzi ale masz w pelni racje. ja uwazam, ze szarpanki to cyniczny cwaniak ktory robi biedne przegrywy w wała xD
znalazl sobie nisze i wylewajac toksyczny jad probuje zbic na tym kapital.
z resza na 99% nie udaje tylko sam zostal olewany przez dziewczyny wiec w koncu frustracja wybuchla i zaczal obrazac ludzi.
to idealny przyklad ze wygladajac wzglednie normalnie (szarpanki nie
  • Odpowiedz
@Notes: z tym charakterem to się nie zgodzę no i on jest lekko poniżej przeciętnej taki 4/10 ale z tym że żeruje na incelach to się w pełni zgadzam. Dlatego jak już oglądam jakiś blackpill content to rehab room czy incel polska tv którzy nigdy nie żebrali o kasę i zawsze podchodzili z szacunkiem do widza( ten incel polska mógłby spokojnie robić tak jak szarpanki a tego nie robi i
  • Odpowiedz
  • 2
@BlackpillNaCalego: bosheee jaka to jest abstrakcja! ty mi t wypisujesz takie rzeczy ktore dla mnie - normika sa totalnie odklejone. i nie mowie tu o Twoich przekonaniach tylko o tych INCEL TV albo jakies REHAB... co to ma byc? okreslenie astrologia dla przegrywow to chyba najlepsza definicja xD
szarpanki ma ryj wieniaka ale ja nie zanizalbym mu oceny az tak. moim zdaniem mocne 5/10 ;) ot zwykly przecietny facet z
  • Odpowiedz