Wpis z mikrobloga

Mój faworyt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieszkanie "prawie 60m2" w 16k mieście oddalonym godzinę od Krakowa i ponad godzinę od Rzeszowa za jedyne 15 k za m2. Może i nie jest tanio, ale za to w tym mieście nie ma pracy :)

Teraz co najlepsze, nowe mieszkanie w tej samej lokalizacji kosztuje niecałe 529 000 zł, czyli ponad 361 000 zł mniej niż to z ogłoszenia, a i tak nikt ich nie kupuje bo w stosunku do pozostałych nowych inwestycji w okolicy są po prostu za drogie. Ktoś tu za chyba szuka frajera albo może ta duża liczba krzyży i świętych obrazków w mieszkaniu tak podbiła cenę xD

Makowiecky - Mój faworyt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieszkanie "prawie 60m2" w 16k mieście oddalonym...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Makowiecky: Może chuop miał zdalną wycene rzeczoznawcy. Rzeczoznawca przeczytał Czarnowiejska, nie doczytał że w Brzesku tylko domyślnie uznał że w Krakowie i stąd ta wycena(w Krk to jest praktycznie centrum)
  • Odpowiedz
@Makowiecky: Brzesko i Bochnię p----------o. Zaraz w Tarnowie za takie pieniądze będą ogłoszenia wystawiać. Nieruchomości w tych g---o-miasteczkach pokazały mi, że ludzka chciwość nie zna granic.
  • Odpowiedz