Wpis z mikrobloga

Kiedy tinder daje ci w ramach zachęty opcje pokazanie kto dał ci lajka, a tam ulana samotna matka.
Nie powiem, już mocniej zniechęcić się nie dało.
Co gorsza, sam dałem info. że nie chcę dzieci, ale najwyraźniej nikt nie zwraca na to uwagi.

#tinder
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PonyBoy: Samotne matki na tinderach są tak samo zdesperowane jak przeciętni faceci ;p lajkują wszystko i liczą na farta ;)
Co dostają w zamian? jak ładne to ktoś je przeleci zanim oleje ;p

Życie ludzi na tinderze musi być ciężkie...
  • Odpowiedz
  • 1
Życie ludzi na tinderze musi być ciężkie...


@voldi: Dla chłopów to wiadomo, no ale jak wspomniałem tym sposobem Tinder mnie nie zachęcił do siebie xd
  • Odpowiedz
@PonyBoy: Jakbyś miał polubienie od jakiejś średniej to by było ok ;p tego nie robi człowiek tylko algorytm, widzi że nie wchodzisz i chce cię zachęcić, nie odpowiada za to, że po 2 stronie jest ktoś odpychający.
Niemniej wielu zachęci
  • Odpowiedz
Co gorsza, sam dałem info. że nie chcę dzieci, ale najwyraźniej nikt nie zwraca na to uwagi


@PonyBoy: Ja miałem kiedyś opis "szukam stałego związku" I prawie każda laska pytała czego szukam. Po co one mają czytać opisy jak za minutę wpadnie 5 kolejnych par.
  • Odpowiedz
  • 0
@voldi: Średnia byłaby ok, a tak to wleciało combo w postaci dzieci, których nie chce i grubych ludzi, którzy są dla mnie kompletnie nieatrakcyjni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wookash071: Przynajmniej coś pisały. Ja kiedyś pomyślałem o tym na serio, jakiś rok temu i stworzyłem jakiś profil z postarankiem, no i lipa. Na 3 pary 3 ghosty. A myślałem że jak miałem jakieś 60 lajków to przynajmniej jakaś randka może się przytrafić a tu xd
  • Odpowiedz