Wpis z mikrobloga

A może być tak sobie kota sprawić? Zawesze będę miał jakiś powód żeby do roboty iść i przynajmniej jemu zapewnic lepsze życie niż sam mam.
#przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielbiciel_storm_iron: Psy śmierdzą bardziej i trzeba je wyprowadzać. Kotu posprzątasz, dasz saszetę i poza tym jest bezobsługowy. Pies wpierdzieli ci pół tapicerki w domu, sfrustrowany samotnością pogryzie co w zasięgu szczęki. Po psie też trzeba sprzątać, co psiarze usilnie ignorują kosztem trawników i chodników.
  • Odpowiedz
  • 0
@rockin no na ttym ze ich wprowadzać nie trzeba to chyba ich jedyna zaleta. Nie sa bezobslugowe, trzeba sie z nimi bawic bo sie nudzą same,a znudzone tez potrafia zniszczyć wszystko w kolo. Potrafią byc złośliwe, tych futrzaków nie wytresujesz o będą lazic po wszystkim. Gania po pokoju nie patrząc na nic zaglądać do wszystkiego. Trzeba okna zabezpieczac zeby przypadkiem nie zawisł przypadkiem w pol otwartym oknie. Albo zabezpieczać zeby nie
  • Odpowiedz
@humun: Jak masz jednego kota i zostawiasz go na cały dzień samego w domu, to jasne, że będzie broić, ale nie zje pół sofy albo nie pogryzie drogiego stołu. Kot w bloku ucieknie na klatkę. Okna i balkon zabezpieczasz według uznania. Kot nie pogryzie dziecka lub dorosłego albo zwierzęcia bez powodu na ulicy czy w parku. Pies w bloku, to pomyłka. Pies bez kagańca, to zagrożenie. Jedzenia dla kota nigdy
  • Odpowiedz
@rockin powiedz to moim futrzakom skoro one mają miksy non stop, różne rotowane smakami e kazdy mozliwy sposob i po prostu w pewnym momencie dana Marka przestaje im smakować i ma saszetki gdzieś nawet odstawienie na rok nie pomaga. Co do gryzienia to no nie wiem ... Moje w przeciągu 3 mc urządziły sobie drapak z nogi od stolu i zostalo połowę i za diably bie oduczysz . Drapie i uj
  • Odpowiedz
@humun: Nie wiem nic o twoich kotach, więc ciężko mi porównać. Moje nie niszczą i jedzą, co dostają. Czasem mają humory co do jedzenia, ale tak miksuję, że nie chodzą głodne. Nie kupuję na zapas, bo też się na tym przejechałem.
  • Odpowiedz