Wpis z mikrobloga

Masakra ile ostatnio widuje na ulicach lasek 180cm+. K---a kiedyś taką to mogłeś najwyżej w cyrku zobaczyć, teraz to co czwarta już chyba. I z kim one się zadają? Przecież chłop ma być wyraźnie wyższy a koszykarzy 200cm+ widuje naprawdę rzadko. Przecież to jakiś error w ewolucji, w-----ć laskom wzrost wpizdu i zostawić gadzi mózg hehe chłop ma być wyższy o głowe bo chce sie czuć jak mała dziewczynka hehe. K---a jesteś j----ą żyrafą, będzie dobrze jak jakiikolwiek chłop ci chujem bobra sięgnie

#blackpill #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ethernit: Może więcej witamin żrą. Faktycznie ja 20 lat miałam 18 lat temu i tylko we dwie z koleżanką miałyśmy powyżej 170 cm w klasie, ja 176 cm, ona jeszcze więcej (tylko ja 54 kg a ona 80 kg takze jakis wybryk natury z niej), reszta średnie i maleńkie 150 cm w kapeluszu. Teraz jest ich faktycznie więcej.
  • Odpowiedz
@Ethernit: To się nazywa selekcja naturalna przez dobór genetyczny samic. Plus jeszcze środowisko i warunki podczas dorastania- lepszej jakości jedzenie, mniej stresu, większy komfort życia i bogactwo społeczeństwa.
  • Odpowiedz