Wpis z mikrobloga

@stan-tookie-1: No właśnie o to chodzi, wielkie zapowiedzi na coś to w skali takiej partii to grosze. Więcej próby ugrania fejmu niż realnej pomocy. Więc tak, źle to ująłem, powinienem był napisać "chwalenie się tym ćwierć miliona".
  • Odpowiedz
@Tril ale to przecież każdy tak robi. To że Duda czy Tusk pougniata trochę błota swoimi butami nie pomoże strażakom a tylko będzie przeszkadzało. Tylko wyborcy to lubią, że gospodarski oko spojrzy na sytuację.
Nie ma dużych plusów jak ktoś zapowie że da, ale są duże minusy jak nie będzie publicznej informacji ze ktoś nie dał.
Co do kasy partii to nie wiem czy tak im się przelewa, raczej bym stawiał
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1:

bez kasy z państwa partie by nie mogły funkcjonować

I to akurat patologia jest, skoro ktoś wierzy w sprawę jakiejś partii i jest jej członkiem to powinna ona działać wyłącznie ze składek, a nie że im jeszcze dopłacamy.

To że Duda czy Tusk pougniata trochę błota swoimi butami nie pomoże strażakom a tylko będzie przeszkadzało.

To też jest żałosne, tak. Ale wątek akurat o innym.
  • Odpowiedz
przeznaczy Prawo i Sprawiedliwość

Dołącz do zbiórki darów dla poszkodowanych


@stefan_pmp przekaże PiS, ale nie swoje pieniądze, a pieniądze zebrane od darczyńców XD
  • Odpowiedz
PiS miał kiedykolwiek w kasie to co do czego porównywać. Ile kasy McDonald wysłał?


@stan-tookie-1: Mówimy, że budżet Polski i to co nakradł pis to mniej niż zarabia McD?

A ile wysłali? W złotówkach nie wiem, ale kilkanaście podwójnych ciężarówek zapakowanych wody, żywności i środków czystości wysłali.
  • Odpowiedz
@Reezu jak łączysz budżet polski z tym co teraz PiS wysyła jako partia? Mają teraz wysłać 10 mld zł z budżetu?
Czyli wysłali pewnie tylko tyle co w godzinę zarabiają, jest to ładny gest ale żadna partia polityczna w Polsce nie może czynić takich wydatków żeby ich nie bolało i nie zagrażało dalszemu funkcjonowaniu
  • Odpowiedz