Wpis z mikrobloga

@vladek: NO BO PRZYCHODZĘ SOBIE PO CIĘŻKIM DNIU W PODSBAZIE DO DOMU, JEM SOBIE PASZTET I WCHODZĘ NA WYKOP, A TUTAJ #!$%@? 5000 POWIADOMIEŃ "HEJ, HEJ WIECIE, GRA NA STEAMIE ZA DARMO, BIERZCIE PÓKI MAJĄ XDDDDDDDDDDDDDDDD" I MNIE SZLAG TRAFIA BO DO KANAPECZEK CHCĘ SOBIE PRZECZYTAC WARTOŚCIOWE, RZECZOWE WPISY, A TU PONAD 9000 TYCH SAMYCH WPISÓW
  • Odpowiedz
@Colek: To nie musisz czytać wszystkich postów zamieszczanych pod tym tagiem. Ja na przykład dzięki temu wpisowi się dowiedziałem że RO 2 jest za darmo na steam więc fajne że ludzie o tej porze też zamieszczają taką informację bo ja nie mam czasu na to żeby siedzieć i przeglądać każdy wpis jaki się tutaj pojawia
  • Odpowiedz
@Colek: No to zewrzyj zwieracze i przeżyj ten jeden dzień czytając kilkanaście razy prawie taki sam post, nie jesteś sam który przegląda ten tag. Pomyśl o innych (np o mnie) którzy nie siedzą na mirko kilka godzin dziennie
  • Odpowiedz
@Colek: W tym momencie mam ponad 500 powiadomień z innych tagów które obserwuję i nawet pewnie tych postów nie zobaczę bo nie mam kiedy nawet, więc kolejny tag w obserwowanych nic mi nie da.

@deyna: fps
  • Odpowiedz