Wpis z mikrobloga

BOXDEL POWINIEN ZA TEN WYPADEK ZOSTAĆ POCIĄGNIĘTY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ + PRZYPOMINAM ŻE JAKO 19 LATEK WYSYŁAŁ ZDJĘCIE PENISA WE WZWODZIE DO 14 LETNIEGO DZIECKA
#famemma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BOXDEL POWINIEN ZA TEN WYPADEK ZOSTAĆ POCIĄGNIĘTY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ + PRZYPOMINAM ŻE JAKO 19 LATEK WYSYŁAŁ ZDJĘCIE PENISA WE WZWODZIE DO 14 LETNIEGO DZIECKA


@marcink1212: Żeby później nie było, absolutnie nie bronię Baxtona bo jest śliskim śmietnikiem który kłamie nawet jak mówi dzień dobry, ale w tę jego wersje jestem akurat w stanie uwierzyć. Jak się miało te naście lat to czymś na porządku dziennym było to, że laski
  • Odpowiedz
@Cztero0404: są dowody potwierdzające wiedzę bakstona o wieku. same pokrzywdzone powiedziały że nigdzie wiek nie był ukrywany, a taka olciak miała nawet go wypisanego w bio na kanale yt.
w tamtych czasach sam na TS3 net posiadałem range z wiekiem i obok kolejna oznaczająca że jestem po mutacji.
wtedy kategoryzowanie było pierwsze, od razu po wejściu na obojętnie jaki serwer TS3 przechodziło sie na kanał z administracją w celu weryfki
  • Odpowiedz