Wpis z mikrobloga

Hamilton musiał prowadzić bolid tak jak Alonso prowadził go za czasów mistrzostw z Renault bo Mercedes źle poskładał auto XD

Rozmawiając z mediami, w tym z Crash.net, po wyścigu w Baku, Hamilton powiedział: „W piątek mieliśmy świetny samochód. W sobotę wprowadziliśmy najdrobniejsze zmiany. Jeden z podzespołów nie był prawidłowo zamontowany. To poprowadziło nas w złą stronę w sobotę.

Dowiedzieliśmy się o tym dopiero pod koniec dnia." Ponieważ ten wyścig był najlepszym wyścigiem, stwierdzili, że przynajmniej dokonają zmiany.

Nagranie z pokładu pokazało, że Hamilton jechał w dziwny sposób, ostro skręcając - i nie prowadził tak, jak zwykle.

„To był najgorszy balans, jaki kiedykolwiek miałem” - dodał. „Jeden z najgorszych balansów. Zasadniczo miałem tak dużo przodu, ale nie miałem tyłu, że musiałem wykonywać skręty... to nie jest sposób, w jaki się jeździ. Musiałem szarpać kierownicą, aby zerwać przyczepność przodu, ślizgać się przodem w każdym zakręcie. To najdziwniejszy sposób jazdy.


https://www.crash.net/f1/news/1055606/1/lewis-hamilton-reveals-component-mercedes-f1-car-wasnt-correctly-built
#f1
JednaRenkaJedenKaleka - Hamilton musiał prowadzić bolid tak jak Alonso prowadził go z...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach