Wpis z mikrobloga

Da się w ajfonie ustawić tak żebym na wszystkie powiadomienia nie miała dźwięków tylko same wibracje a jak ktoś do mnie dzwoni to jest dzwonek normalnie? Podupcy mnie z tym ioesem #telefony #iphone
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laventel a nie da się ustawić dzwonek powiadomienia oraz na raz wibracje ?
Wtedy ustawisz swój dzwoek powiadomienia będący cichy plikiem, i będzie tyko wibrowal
  • Odpowiedz
  • 3
@hrumque ja nie wiem czy tu w ogóle jest możliwość ustawienia swojego własnego dzwonka XDDDDD pokazuje mi się tylko że mogę coś pobrać z itunes, co za chore gowno
  • Odpowiedz
@laventel trzeba dzwonek ściągać z iTunes i to musi być DZWONEK bo jak ściągniesz utwór to nie można go ustawić na dzwonek XD (chyba że se go sama przytniesz). srajfoniarze to stan umysłu, jednakowoż muszę przyznać, ze tu wszystko działa jak należy (oprócz wspomnianej przez Ciebie personalizacji)
  • Odpowiedz
@laventel: @PodniebnyMurzyn nie potrzebujecie itunes do własnego dzwonka, możecie to ogarnąć przez garageband dostępny za darmo z app store. Z poradnikiem na yt ustawiłem własny dzwonek bez problemu za pomocą tego programu, cała procedura zajęła niecałe 5min
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@glos_zenady tak, też już to znalazłam. Jest nawet poradnik na stronie apple - to największa beka bo każą pobierać jakieś apki i cuda robić zamiast zwyczajnie dodać taką opcję w ustawieniach X D
  • Odpowiedz
@laventel: w sekcji powiadomienia mozesz dla kazdej aplikacji z osobna zaznaczyc czy maja być dzwięki i plakietki. Jak masz tego sporo to bedzie chwila zabawy ale potem juz masz spokoj :D
  • Odpowiedz