Wpis z mikrobloga

#powodz

Wykop jak zwykle mnie nie zawiódł.

CZEMU KOBIETY NIE POMAGAJĄ PRZY WAŁACH PRZECIWPOWODZIOWYCH, JULKI CHCIAŁY RÓWNOUPRAWNIENIA

Haha a czemu samochody elektryczne nie są używane w akcji co lewaczki?

Pies oczywiście najważniejszym tematem, tyle osób potrzebuje pomocy ale to psu się pomaga? j----i bambiniści

Trzeba się było ewakuować a nie teraz o pomoc płakać

<Ktoś wstawia zdjęcie stóp kobiety która nagrała powódź>

Ukraińcy do roboty przy wałach za to że mogą sobie u nas mieszkać


HIPOKRYZJA MEDIÓW, RZĄDU I W OGÓLE KAŻDEJ GRUPY SPOŁECZNEJ KTÓREJ NIE LUBIMY
ShineLow - #powodz

Wykop jak zwykle mnie nie zawiódł.
CZEMU KOBIETY NIE POMAGAJĄ PRZ...

źródło: temp_file8486096545597709317

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ShineLow: oburzenie wykopków o to, że ktoś się cieszy z uratowania psa to jest peak s----------a tego portalu xD Nie interesuje cie jakiś pchlarz to po c--j w ogóle udzielasz się w tym temacie XD
  • Odpowiedz
No dobrze, ale dlaczego kobiety nie pomagają? To jest zaprzeczenie równouprawnienia i ludzie mają prawo się o to oburzać.
Tyle skomlenia i wycia o równości płci, o tym jak kobiety strasznie cierpią, a potem przychodzi weryfikacja i jak dzieje się coś poważnego (powódź, pożar, wojna) to dookoła sami faceci.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chad-z-Boboli a skąd wiesz że nie pomagają? Na wypoku ci stulejarze napisali? Czy może masz telepatyczny dostęp do wszystkich miejsc zagrożonych powodzią i nie widzisz na żywo żadnej kobiety która cokolwiek robi?
  • Odpowiedz
@ShineLow: Mam np telewizor, dostęp do internetu żeby obejrzeć transmisje, ale mam też znajomych ze śląska, na każdym nagraniu wyraźnie widać że przy ciężkiej robocie są mężczyźni i to głównie oni ryzykują życiem.
  • Odpowiedz