Wpis z mikrobloga

Masakra, staram się śledzić wszystkie wpisy odnośnie obecnej sytuacji powodziowej, ale przekopywanie się przez te durne heheszki to jakiś koszmar. Co drugi wpis to jakieś szurstwo albo nabijanie się z tragedii "bo mnie to nie dotyczy i nie mój problem". Ludzie potopili swoje i tak już niewielkie zasoby empatii czy o co chodzi? Przykre bardzo...
Wszystkim, których dotknęła ta tragedia bardzo współczuję i mam nadzieję, że jak najszybciej uda się opanować sytuację i że straty będą jak najmniejsze. Trzymajcie się tam!

#powodz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masakra, staram się śledzić wszystkie wpisy odnośnie obecnej sytuacji powodziowej, ale przekopywanie się przez te durne heheszki to jakiś koszmar.


@Krolowa_Nauk: Bohaterka to mało powiedziane, dzięki takim jak ty walka trwa, nie poddawaj się!
  • Odpowiedz
Ludzie potopili swoje i tak już niewielkie zasoby empatii czy o co chodzi?


@Krolowa_Nauk: po prostu siedzisz na portalu, w którym tak z 80% użytkowników jest w wieku, w którym się jest już bardzo dorosłym (chyba nigdy w życiu potem już się nie ma poczucia bycia aż tak dorosłym), zaś potrzeba zachowywania się jak kogut na podwórku jest tak silna, że momentami zastępuje rozsądek. Z tego się zwykle wyrasta, ale
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk ile jeszcze nasracie tych wpisów, wielcy obrońcy moralności się znaleźli xD


@ButtHurtAlert: może czas w końcu to nagłaśniać i pozbywać się toksyków z internetu, niech siedzą w swoim kółeczku s----------a.
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: bo wbrew pozorom to problem polityczny - w sensie takim, że Polacy są podzieleni jak nigdy chyba byli i jeśli widzisz, że np. dany rejon głosował na pis w większości, a tych złodziei nie popierasz to takich ludzi nie żal, bo nie interesuje Ciebie czy im się powodzi, czy im się nie przelewa bo głosowali na innych, więc niech sobie idą do jarka po pomoc. Zamiast pisu wstaw KO
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk Może przywykliśmy do tragedii, na każdym portalu informacyjnym praktycznie brak dobrych informacji tylko morderstwa, zamachy, wybuchy wulkanów...Trochę jak te załogi karetek, gdyby się przejmowali to by zwariowali.
  • Odpowiedz
staram się śledzić wszystkie wpisy odnośnie obecnej sytuacji powodziowej, ale przekopywanie się przez te durne heheszki to jakiś koszmar


@Krolowa_Nauk: cały ci internet odcięło i masz tylko wykop? xD
  • Odpowiedz
Masakra, staram się śledzić wszystkie wpisy odnośnie obecnej sytuacji powodziowej, ale przekopywanie się przez te durne heheszki to jakiś koszmar.

@Krolowa_Nauk:
Na Wykopie śledzić sytuację powodziową? Miej pretensje wyłącznie do siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krolowa_Nauk wiadomo, z wojny na UPAinie się można śmiać, z covida można się śmiać, ze Smoleńska można się było śmiać, z 9/11 można się śmiać. Ale jakieś lokalne podtopienia? Aj waj
  • Odpowiedz
  • 0
i "bo mnie to nie dotyczy i nie mój problem". Ludzie potopili swoje i tak już niewielkie zasoby empatii czy o co chodzi?


@Krolowa_Nauk: Bo wykop to portal dla wyżeszej klasy debili i kacapskiej proopagandy, nie moge się doczekać upadku białkova i tego g---o portalu, chcę być świadkiem tego jak ten portalik umiera
  • Odpowiedz