Wpis z mikrobloga

K---a mać naprawdę nie wiedziałem, że p--------e pantofelki bez szkoły będą szukać spisku nawet w powodzi XDD Bo jak to jest, że na Dolnym Śląsku jest powódź, a na Podkarpaciu świeci słońce? Hmm? JA P------E.

A skąd oni w telewizji już kilka dni przed opadami zapowiadali nadmiar wody? HAARP?

Przecież jak jest prognoza pogody na 2 tygodnie i zapowiadają, że będzie padać, to przecież oni nie wiedzą, jaka będzie pogoda, tylko potem ustawiają taką samą pogodę, jaką przewidzieli w prognozie, żeby ludzie się nie zorientowali! Pozdro dla przebudzonych XDDD

Literalnie k---a w 1997 roku ci prości ludzie ze wsi rozumieli, co to jest powódź, a dzisiejsze zjeby nie są w stanie objąć sił natury swoimi uszkodzonymi mózgami? To jest cud, że oni umieją oddychać. Mamy gigantyczny powrót analfabetyzmu i debilizmu.
#powodz
BrakSlowNaToWszystko - K---a mać naprawdę nie wiedziałem, że p--------e pantofelki be...

źródło: powodz

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewykształceni ludzie ktorzy wierzyli slepo we władze?


@3x32: Patrząc po sondażach podziału na wiek, wsie i miasta oraz regiony polski. To nic się nie zmieniło. Bezrobotne karyny z ledwo ukończoną zawodówka z dzieciakiem ze wsi dalej głosują na partie X bo dają na dziecko.
Więc w 97 ślepa wiara we wladze była uzasadniona. Zwłaszcza, że taki szary obywatel ledwo powstał z kolanch po zmianie ustrojowej i denominacji.
I nadal nie
  • Odpowiedz
Mamy gigantyczny powrót analfabetyzmu i debilizmu.


@BrakSlowNaToWszystko: Z tym się nie zgodzę. On nie zaliczył powrotu, bo cały czas tu jest.
Według badań PISA I OECD, aż 70% Polaków ma kłopot ze zrozumieniem tego, co czyta. I to są wyniki z 2022 roku.
Wiec nie ma co sie dziwić, że dla absolwenta podstawówki w 85 roku prognoza pogody = 100% pewność że tak będzie.
Przecież oni nie rozumieją założenia prognozy, zmian frontów. Myślisz, że czemu oni wierzą w te harpy, 5g? Bo to brzmi sensownie, logicznie
  • Odpowiedz
@slawek887: właśnie nie wiem. Chyba wolałbym, żeby to były boty, ale wiem, że tam są ludzie. Niedowartościowane i niewykształcone chłopki, które szukają wyimaginowanej prawdy, żeby poczuć się lepszą jednostką od tego ślepego w ich oczach tłumu, który próbuje żyć zgodnie z ramami społecznymi. Kiedyś debile nie mieli możliwości tak łatwego grupowania się.
  • Odpowiedz
@Wookash071: no właśnie to jest najbardziej przerażające, że odpowiedzią na ich pytanie, dlaczego tak pada, jest niż atmosferyczny, ale to zbyt skomplikowane dla chłopskiego rozumu, bo stracili już umiejętność logicznego myślenia, analizy faktów i nawet przyswajania wiedzy. No i oczywiście szukają spisku tam, gdzie w zasadzie nie ma prawa go być. Czyli szukają spisku w tym, że w WTC uderzyły hologramy samolotów, w WTC-7 nic nie uderzyło, a się zawalił
  • Odpowiedz
@3x32: ja nie wierzę we władzę, tylko w fakty, a fakty nie podlegają interpretacji. Myślałem, że woda prawie wylewająca się koryta, to dosyć jednoznaczna sytuacja, no ale dzisiaj na twitterze znalazłem debila, który filozofował niczym najwybitniejszy freethinker, czy to może nie AI.
  • Odpowiedz
@BrakSlowNaToWszystko: No to zasługa internetu. Czytasz, że 5G powoduje raka na fb. Potem ktoś pod tym samym postem mowi "No mój 99 letni wujek zmarl na raka 2 lata po tym jak postawili wieze"
I tu następuje łączenie kropek. Aha czyli żył prawie 100 lat. Postawili wieże które mają przyprawiać o raka. I umarł na raka po tym jak je postawili.
A ze wujek widywał 3 razy w miesiącu interniste,
  • Odpowiedz
@Wookash071: XDD no łykają, ale nie jestem w stanie zrozumieć, jak można być tak bardzo podatnym na manipulacje, a jednak jakimś cudem funkcjonować w społeczeństwie. Pewnie żyją w swojej bańce informacyjnej odklejeńców, dlatego jest to tak abstrakcyjne dla mnie, ale jednak.
  • Odpowiedz
@durtu-treeman: no i zasiewanie chmur to nie jest jakaś wiedza tajemna, a ZEA robi to od lat, bo chcą przemienić tereny pustynne w zielone. Polega to na rozpylaniu jodku srebra w chmurach. To chyba jest lekka różnica między HAARPem? I Polska specjalnie postanowiła siebie zalać? Czy może ruskie samoloty niezauważone zasiały u nas chmury? Po prostu jest niż atmosferyczny, który utknął nad Polską, bo znajduje się między dwoma wyżami. Ciekawe
  • Odpowiedz