Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o 19:30 Dunikowska-Paź powinna zrobić taki materiał:
- za PiSu inwestycje w wały przeciwpowodziowe zostały drastycznie zmniejszone - czyżby Morawieckiemu i Kaczyńskiemu nie zależało na bezpieczeństwie Polaków? Wykresy na czerwono z małymi słupkami za pisu i na zielono z dużymi słupkami za wcześniejszych rządów
- obecna koalicja z Panem Premierem Donaldem Tuskiem na czele zareagowała wzorowo, z odpowiednim wyprzedzeniem zaczynając przygotowania do morderczego żywiołu
- tymczasem kiedy życie ludzi jest zagrożone, opozycja chaosu wraz z paroma sympatykami organizuje marsz nienawiści w centrum Warszawy. Marsz okazał się kompletnym niewypałem, w międzyczasie przeszkadzając służbom w wykonywaniu swoich obowiązków
- kilka komentarzy miejscowych ludzi z zagrożonych terenów chwalących Tuska, obecny rząd oraz dobrą organizację pracy straży i wojska
- wyrwany z kontekstu tekst Kaczyńskiego "nasi przyjaciele Rosjanie" i zasugerowanie o antypolskich działaniach opozycji
- na koniec wywiad z prezesem TVNu, który potwierdzi wszystkie powyższe punkty oraz jednocześnie przejedzie się po opozycji, punktując ich bezradność i brak planu działania w obliczu żywiołu.

#tvpis #bekazpisu #powodz #polityka #heheszki
robert_blaszczykowski - Dzisiaj o 19:30 Dunikowska-Paź powinna zrobić taki materiał:
...

źródło: dunikowska

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert_blaszczykowski: nawet jeśli by tak to wyglądało (a tak nie wygląda ten serwis informacyjny) to i tak nie jest zbliżone w połowie do tego ścieku za PiSu jakim były wiadomości. Ja wiem że chcecie stworzyć wrażenie że teraz jest to samo ale w drugą stronę ale tak nie jest i to wam się nie uda
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: a ja na serio chciałbym taki materiał zobaczyć w TV.

Kiedyś tłumaczyłem dalszej rodzinie że PiS drastycznie zmniejszył wydatki m.in. na utrzymanie górskich rzek i budowę umocnień, nawet wysłałem im skany sprawozdania GUS z zaznaczonymi na czerwono miejscami, gdzie patrzeć i g---o. Twardo głosują na pis, a już 2 razy ich zalało xD

Myślę, że takie dobitne stwierdzanie faktów i tłumaczenie żelaznemu elektoratowi pisiorowców wyszłoby jedynie na dobre
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: zapomniałeś o punkcjie:
- w opinii ekspertów sytuacja hudrologiczna była nie tylko wynikiem zaniedbań ale również złej woli poprzedniej ekipy rządzącej. Eksperci podkreślają że skala zaniedbań jest bezprecedensowa a naprawa szkód wyrządzonych przez rządy Morawieckiego sprawi że kolejne pokolenia Polek i Polaków będą żyć w nieustannym zagrożeniu powodziowym: następne wypowiedź Tomasza Lisa że pisowski wójt Mielęcina Sudeckiego usypał sobie drogę z materiałów przeznaczonych na wzmacnianie wałów a na terenie
  • Odpowiedz
Ja wiem że chcecie stworzyć wrażenie że teraz jest to samo ale w drugą stronę ale tak nie jest i to wam się nie uda


@yawoor724: Lol. Przecież to oczywista szydera.

nawet jeśli by tak to wyglądało (a tak nie wygląda ten serwis informacyjny) to i tak nie jest zbliżone w połowie do tego ścieku za PiSu jakim były wiadomości


@yawoor724: Wpis OPa to takie pisowskie wiadomości à
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: Jedyne co ta Pani powinno zrobić na już, to jako iż Pani Joanna od dawana jest obiektem moich marzeń seksualnych, winna jak najszybciej spotkać się ze mną w celu zerznięcia mnie jak śmiecia.
  • Odpowiedz