Wpis z mikrobloga

No no moze w koncu BTC zacznie byc uzyteczny. Coinbase oferuje wlasnego wrapa na Ethereum i Base. Pisza ze ma byc obslugowany od pierwszego dnia w calkiem sensonwych miejscach ale sprawdzilem wlasnie aave i spark ale poki co nie widze. Widze ze na samym Coinbase w europie tez poki co jest nieobslugiwany.

https://www.coinbase.com/blog/coinbase-wrapped-btc-cbbtc-is-now-live

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trzeba poświęcić miesiąc w piwnicy na studiowanie kryptomowy żeby w ogóle coś z tym internetowym pieniądzem zrobić


@Jestem_robotem123: dlatego to jest jeszcze czas by na tym zarobić. Kiedy stanie się to proste i przejrzyste dla zwykłego Janusza to już nic na tym nie ugrasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Problem w tym Ethereumowym scamie jest taki, że oni to wymyślają by tylko były pozory, że już za rogiem każdy Janusz będzie ci wrapował by przesłać do L2 i c--j wie co niby z tym syfem robił xD w między czasie Shitalik dumpuje swoje bagi jakby nie miało być jutra, zaorać ten syf i w-----ć w p---u.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jestem_robotem123: Tobie chodzi generalnie ze krypto ma wysoka bariere wejscia czy sama idea zwrapowanych BTC na ethereum jest za skomplikowana? Bo jak pierwsze to niestety masz racje a jak drugie to ja mysle ze jak ktos ogarnia bitcoina to dodatkowy krok juz wielkiej roznicy nie robi.
  • Odpowiedz
@banciur: bardziej to pierwsze, ale generalnie to jest trochę tak że zeby to ogarniać trzeba być osoba która się tym generalnie interesuje. No a nie tak adopcja powinna wyglądać. Moze dlatego centralizacja wygrywa bo finalnie upraszcza wiele spraw.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jestem_robotem123: Ja mysle ze to troche kwestia co rozumiemy przez adopcje. Tez bym chcial zeby faktycznie to bylo na tyle proste plus ludzie mieli na tyle wiedzy zeby mozna korzystac z krypto na codzien ale to faktycznie szybko sie nie wydarzy.

Natomiast uzycie jako narzedzia finansowego jest juz mozliwe tylko dalej trzeba rozumiec jak to dziala. Ale mozna 30 lat temu koncepcja ze masz na jakims serwerze konto, ktore zawiera
  • Odpowiedz
@banciur: tylko najpierw to musi wejść rząd który wprowadzi nad tym kontrolę, wytworzy się zaufanie spoleczne, bedzie wiadomo ktore firmy są legitne i godne zaufania a ktore nie. W bankowosci masz firmy dzialajace po sto lat. A w krypto na dzień dzisiejszy osoba z zewnątrz wchodzi do bagna scamow gdzie na każdym kroku czycha zagrożenie. To nie jest dobre środowisko dla finansów.
  • Odpowiedz