Wpis z mikrobloga

Teraz w modzie pojazd po Mourinho, bo autobus, bo antyfutbol, bo coś. Po prostu dopasował taktykę. Po co grać otwarty futbol z przeciwnikiem, który to preferuje? Z Barceloną było to samo, zwyciężyli? Owszem. Takie piękno piłki nożnej. Atletico zagrało świetnie, ale zostali zatrzymani przez żelazną defensywę. I mimo tego, że jestem fanem catenaccio to kibicuję nie Chelsea a właśnie Atletico, w końcowym triumfie również. #mecz #chelsea #atletico #catenaccio
  • 29
@Jednobrewy: tylko, że Chelsea nie grała dzisiaj w piłkę. Po za tym Altetico nie jest chyba aż taką potęgą, żeby nie mogli grać otwartego futbolu. Po cholerę wydaje się kosmiczne miliony na piłkarzy ofensywnych? Żeby potem murować bramkę? Rozumiem jak się jedzie do rywala o wiele lepszego i jest to jedyne wyjście na utrzymanie swoich szans, ale w tym przypadku tak nie było.
@goolejador:

Przecież przez zasadę dotyczącą goli na wyjeździe to teraz lepszą sytuacje i tak ma Atletico, bo ich jeden gol w rewanżu sprawia, że Chelsea musi strzelić trzy.


I znowu, Chelsea musi wygrać spotkanie niezależnie jakim wynikiem.
@Pustulka: Ale powiedz czy jak to ty byłbyś trenerem Chelsea to też byś tak grał? Stawiać mur i liczyć na to że u siebie się wygra? Nie lepiej strzelić na wyjeździe, jedną u siebie i dopiero stawiać autobus? Teraz w drugim meczu nie będzie Cecha, Lamparda i jeszcze jakichś dwóch ważniejszych gości i plan może się posypać.
@macoss94: Ja wolę by moja drużyna wygrała grajac brzydko, nawet brutalnie, ale przechodząc dalej niż cieszyć się, że polegli 3-4 po wymianie ciosów i pięknej grze :) Tak, kibicuję Włochom i Milanowi ;)

@Lukas77986: Mou ma swój plan pewnie, rewanż na pewno będzie ciekawy, lecz obawiam się wyniku 2-0. Schwarzer genialnie zastąpił Cecha a Atletico straciło na rewanż swojego kapitana
@Lukas77986: Oczywiście, że bym tak grał biorąc pod uwagę, że Chelsea na Stamford Bridge ma wykręcone kosmiczne statystyki. Porażka z Crystal Palace była (o ile mnie pamięć nie myli) pierwsza w historii Chelsea z Mourinho na ławce.