Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Po wczorajszym odcinku, ktoś ogarnął o co chodzi Andrzejowi? Bo chce z majka zostać na stopie przyjacielskiej, i sam ja zdystansowal, po czym i się zali do innych że Mają nie daje mu uczuć, i nie przytula xd niby 30 lat, a jakby z 15
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ateeeny: To jest chyba kwestia tego, jak już kilku zauważuło, że on wolałby Kubę do pary. Stąd nic więcej poza przyjaźnią od Mai nie chce. A przychodzi też druga strona, że boi się, ze będą łatwym celem przy jakielkiowiek eliminacji, lub dla innego uczestnika, który będzie miał jakąś moc (wyrzucenia, zmiany pary), widząc, że ich nic nie łączy, baa, że nawet czasu razem nie spędzają. Dlatego oczekuje pokazywania na zewnątrz
  • Odpowiedz
@Ateeeny: kur*a i nie czuje taki dupek, że mówi dziewczynie wprost: nie podobasz mi się, nigdy mi się nie spodobasz ale będę ci jak brat bleeee
Ążej ogarnij się!
  • Odpowiedz
@mario84pl: @LilijkaK @Ateeeny to może być trochę tak,że najpierw jej powiedział,że nie chce,żeby nic między nimi było głębszego(żeby się nie zakochała), itp.,bo tak,jak było między nimi było mu wygodnie,a po jej reakcji i chłodzie zorientował się,że jej to nie pasuje.Do tego zobaczył,że u Julii i Mopa,parze,gdzie było podobnie,zaczęło się chrzanić,to wymiękł.Skapnoł się,że Laski czegoś tam ,trochę bliższego,mogą chcieć,i że samo to ,że ON JEST może nie wystarczyć.Wchodzą nowi
  • Odpowiedz
@bubba222: pięknie podsumowała to Olka mówiąc o Wojtku: a on myśli że ile on ma czasu tutaj ? im się wydaje, że są bezpieczni i jeszcze nadal nie dociera do nich, że mogą wylecieć w każdej chwili, a nie tylko na rajskim.
  • Odpowiedz
@am-elle: to się tyczy wszystkich tam,łącznie z nią.No chyba,że niektórzy będą sztucznie holowani.A z nią to żeby nie był scenariusz jak z HP 3,gdzie Krystian czekał na Basię i potem big love,tak ona bedzie czekała na Kubusia...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz