Wpis z mikrobloga

Rysiu to chyba jeden z moich ulubionych skalpów obecnego rządu. To wręcz symbol pisowca. Mam nadzieję, że Suskiego też kiedyś zawiną, na tego kretyna też nie mogę patrzeć.

Piękne czasy, nie ma miesiąca by nie zawinęli jakiegoś pisowca xd Oby też taki sam los spotkał prezesa PKOL

#bekazpisu #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eleganckichlopak: Pasiewicz niezłe wałki w PKOL odwalał, a olimpijczycy przez tego dzbana musieli z własnej kieszeni wszystko płacić i również przez niego dobra połowa sportowców w ogóle nie pojechała na igrzyska, bo pojechała garstka. Przez niego nasz kraj tak spadł w rankingu medalowym
( ͡° ͜ʖ ͡°) ale za to jego żona miała posadke w PKO banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: Ale zatrzymać mogą każdego. Nawet jak wykroczenie zrobisz typu uderzysz w jakieś auto przed sobą, wyjdziesz, zobaczysz nic nie pękło i sobie pojedziesz, a typ po godzinie wkurzy się, bo stwierdzi, że jednak zderzak pękł i zadzwoni na 997, powie, że uciekłeś z miejsca kolizji, a będzie to jakiś nawet radny, po czym zostaniesz zatrzymany, nawet na 2h, bo niby zwiałeś. Zobaczymy jakie zarzuty i czy będzie wniosek o
  • Odpowiedz
@mannoroth: Czarnek to kompletny cham ale nawet w złodziejstwie nie dorównuje takiemu Mejzie.
Moja osobista lista pisowców top10 go nawet nie zawiera.
A Suski głupi nie jest, to wręcz pochwała na tyle reszty debili. Co nie znaczy, że w końcu gdzieś mu się nóżka nie powinie.
  • Odpowiedz