Wpis z mikrobloga

bańka informacyjna autystów


@Kolanka: podobno na korytarzach Ministerstwa Rozwoju i Technologii z radiowęzła leci "Wszyscy autyści to prostytutki, w oparach tanich fajek, w oparach taniej wódki"
  • Odpowiedz
Tymczasem sejm:


@Kolanka: Jakubiak to dzban a nie sejm xD
Dodatkowo Jakubiak robi rimming PiSowi który jest tak samo umoczony w korupcję z deweloperami jak KO
  • Odpowiedz
  • 43
@Zabi96 No i co z tego xD
Ważne, że temat wchodzi do mainstreamu i wszyscy o tym mówią.

Mnie tylko dziwi gdzie są służby, które powinny wejść do mrit już dawno.
  • Odpowiedz
Mnie tylko dziwi gdzie są służby, które powinny wejść do mrit już dawno.


@Dlkvv: Na smyczy parti rządzących, tak było od zawsze i tak zostanie. Nie ważne kto będzie rządził (i nie piszę to jako symetrysta od wywaracania stolika) to wały i korupcja zwana "Lobbingiem" będzie maiała sie dobrze.

Wczoraj się dowiedziałem że "lobby" z mojej branży dosłownie pisze i wprowadza poprawki do projektu ustawy która będzie przegłosowana w przyszłym
  • Odpowiedz
  • 0
@Zabi96 Wiesz, jeśli chodzi o biurokrację, to takie poprawki są jak najbardziej na miejscu. Lepiej, by ustawę pisała osoba znająca praktycznie temat, niż urzędnik, który zna temat pobieżnie i w teorii.

Problem gdy deweloperzy i banki chcą decydować o wydawaniu miliardów z budżetu. Jeszcze w sytuacji, gdy popyt na mieszkania byłby nadal solidny, orzy utrzymaniu cen sprzed bk2%. Niech się banki i deweloperzy dogadają między sobą i zejdą z marży, a
  • Odpowiedz
Wykopki nic nie mogą, to bańka informacyjna autystów.


@Kolanka: 2024 Wykopki dalej twierdzą że nie ma internetu poza Wykopem i wszystko jest ich sprawką.

Tak, Wykop może mieć wpływ. Nie, wykop nie jest jedynym miejscem gdzie generuje się opinia publiczna i nacisk na rządzacych/organizacje itp. Wykop to znaczacy ale jednak mały % internetu.
  • Odpowiedz
@Zabi96: szum się robi coraz większy a to zawsze na plus, niech dotrze do jak największej liczby odbiorców, dlaczego tak zaciekle próbują przepchnąć ustawę.
  • Odpowiedz