Wpis z mikrobloga

  • 0
@PiotrFr: A zuzywanie sie "eksploatacyjnie" i psucie to nie wychodzi jedno od drugiego?

I czemu uwazasz ze w tym przypadku to zadna roznica?
  • Odpowiedz
@essos: 100k przebiegu po mieście< 200k przebiegu na trasie. Jeśli oba samochody robiły podobną trasę to wtedy można popatrzeć na wiek, ale nie powinien być to wyznacznik, bardziej stan techniczny i serwis.
  • Odpowiedz
@essos:

A zuzywanie sie "eksploatacyjnie" i psucie to nie wychodzi jedno od drugiego?


Nie do końca. W autach najwięcej problemów sprawia elektryka i elektronika. Ona nie psuje się od używania a od wieku i nieużywania.
Tak samo silnik, każdy zimny rozruch odpowiada ileś tam setek km trasy, dlatego auto jeździe na krotkich dystansach będzie bardziej zmęczone niż
  • Odpowiedz
@essos: 16letnie auto Ile lat zycia jeszcze ma zanim sie posypie cala blacha? 4? 6lat? Czy zaplacenie 22k za auto ktoremu zostal 4lata zycia jest rozsadne?
  • Odpowiedz
@essos: jak właściciel parkował pod drzewem w trawie to wiek ;), jak parkował w podziemnym ale jeździł tylko po bułki do biedry to przebieg. Wszystko zależy proszę pana Mirka.
  • Odpowiedz
zastanawiam się czy kia ceed 2009, po lifcie, za 22k, to nie troche zawyżona cena, bo wydaje mi się że coś z 2011 roku też dałoby się kupić w podobnych pieniądzach.

@essos: w kontekście takich aut to nie ma znaczenia ani różnica 2 lat ani róznica 100 000km. To 15 letnie auta, obudź się. TO ZALEŻY. I od dbania i od farta bo z----ć to się może wszystko nawet w
  • Odpowiedz
  • 0
@essos miesiac temu kupiłem Hyundaia i30 z 2010r za 13k. to jest to samo co ceed bo i ceeda też szukałem. A filtry miałem ustawione na 15k. Zależało mi na grzanych fotelach i dieslu 1.6
A były nawet pelne skóry. Wiec cena 22k za ceeda z 09r jest z d--y bo inaczej nie można napisać.

Patrząc na ilość ogłoszeń 15k to była normalna cena, może teraz jakoś podrożało ale dziwne ze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@r5678 A jaki przebieg? I nie czasem z Niemiec?

W Twoich okolicach pewnie taniej, bo u mnie tego Hyundai może za 17-18k by się kupiło, ale nie chciałbym bo wygląda dość biednie jak na tą kase w porównaniu do konkurencji , przynajmniej w wersji przed liftem, bo po lifcie już jako tako, ale też są droższe, koło 20 zazwyczaj, tam też jest już ceed po lifcie

No i z tego co
  • Odpowiedz