Wpis z mikrobloga

Tak przeglądam gorące mikro i robi się tam już taki sam syf jak na głównej. Tusk niemiecki zdrajca, a ten od służby zdrowia to w ogóle zabawny xD Jak wiadomo do objęcia rządów przez Tuska było spoko, potem nie spoko, a od 2015 znowu spoko, teraz Tusk powrócił i znowu nie spoko xD I ludzie to normalnie plusują jak widać. Trzeba się powoli zawijać z Wykopu. Jakbym chciał czytać/oglądać Konfedepisowców, to bym se odpalił Kanał Zero czy tam Republikę

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #kanalzero #konfederacja
Gours - Tak przeglądam gorące mikro i robi się tam już taki sam syf jak na głównej. T...

źródło: IMG_4318

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Leniek @szarzujacyzajaczek u was wszystko co nie zgadza się ze spinem Platformy Obywatelskiej i jest oparte na faktach a nie wymysłach neoliberalnych elit jest z PiSu, was należy leczyć na nogi bo na głowę to już za późno.
  • Odpowiedz
@Njal dziecko, najpierw się od rodziców wyprowadź, później bierz się za politykę. Dla was wszystko co nie socjalne to neoliberalne elity. Lewica jednak nie jest tak głupia jak myślałem, bo nawet ciebie nie chcieli wystawić. Słuszna decyzja
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: podałem 50 linków do artykułów i argumentacje ale silniaczek wyżej powiedział że mam sobie iść bo nie pasuje do teorii przedstawianej we wpisie, gratulacje sojuszników xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Njal: nawet nie czytałem tego po tym, jak się zastanawiałeś, czy Tusk jest naprawdę niemieckim agentem. Nie toleruję konfedepisowskich troglodytów
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours nie podejrzewałem cię o to że potrafisz czytać coś poza memo od partii, juz pomijając że nie zastanawiałem tylko napisałem że moim zdaniem nie jest, tłumoku...
  • Odpowiedz
@szarzujacyzajaczek czekaj... to @Njal to nie jest troll a prawdziwa osoba która ligitnie i nieironicznie się tak zachowuje?

On swego czasu stwierdził że jakby się urodził w kraju muzułmańskim to by walczył o ateizm z islamem tak jak teraz walczy z katolicyzmem (popierająć niszczenie zabytkowych kościołów, a jak) bo jest potężny a nie to co prawaczki uginają się przed religią xddddd
  • Odpowiedz