Wpis z mikrobloga

W dzisiejszym odcinku dowiadujemy się o nowym szkoleniu na które przyjeżdża ktoś Z ZAGRANICY a nawet ze STANOW ZJEDNOCZONYCH, zarobki 7 cyfrowe, widziałem w jej oczach ze chciała powiedzieć P------E zarobki, ale chyba naczytała się tagu i probuje tego unikać, pozdrawiam Izunia

#frajerzyzmlm #izadamczyk
gymw8nhnzd - W dzisiejszym odcinku dowiadujemy się o nowym szkoleniu na które przyjeż...

źródło: izunia

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gymw8nhnzd: te SIEDMIOCYFROWE kwoty to już taki slogan w ich wykonaniu, wszyscy z GC tego używają. To jest chyba kalka z angielskiego, bo Amerykanie często mówią “seven figure salary”, po polsku nikt tak nie mówi poza piramidziarzami.

Mają jakieś materiały po angielsku, które tłumaczą w sposób dosłowny translatorem/chatemGPT
  • Odpowiedz
@Markowowski: Raczej nie wzieli tego bezpośrednio z tłumaczenia, tylko z jakiś biznesowych artykułów, które już to tak zostały przetłumaczone. Oni tam raczej angielskiego nie znają - taka Izka Adamczyk, mówi tylko w 1/3 po polsku.
  • Odpowiedz
@gymw8nhnzd: Ciekawi mnie jakby Iza wydawała polecenia jako ratownik medyczny z taką dykcją (gdyby oczywiście nie rzuciła studiów).

Może to lepiej dla potencjalnych pacjentów ze sama się wyeliminowała z ogólnego życia publicznego bo to co robi teraz to myślę że 95% spoleczenstwa traktuje kwitując chłodnym uśmieszkiem
  • Odpowiedz