Wpis z mikrobloga

#pis #po #polityka #niepopularnaopinia
Czy po prawie roku od wygranej w wyborach "uśmiechniętej koalicji" dostrzegacie jakąś namacalną zmianę in plus? Pytanie do ludzi w wieku produkcyjnym bo o emerytach to ten rząd pamięta.

Bo ostatnio się zastanawiałem i jak wygrywali pisiory w 2k15 to na dzień dobry weszło 500+ (dzieci nie mam ale mógłbym), zerowy podatek do 26 roku życia na czym skorzystałem. A na koniec rzutem na taśmę załapałem się na bk. Tymczasem od roku rządów uśmiechniętych słyszę tylko o kolejnych obietnicach niespełnionych za to podwyżki i odmrożenia uderzające w szarych kowalskich (VAT na żywność, energia) wchodzą na pełnej. No to jak to jest?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jobzpaticzku2 Ludzie zdziwieni, ta ekipa juz rządziła i wszyscy z pamięcią ciut lepsza jak złota rybka wiedzieli czego można się spodziewać :) tak samo będą zdziwieni jak za jakiś czas wygra pis i będzie robił co robił wcześniej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Niedowiarek no jak mam do wyboru nieudolnych złodziei co coś Ci odpalają (bk 2 proc bagatela), a nieudolnych złodziei co potrafią tylko obcinać bo jak to Tusk powiedział "jak ktoś ma wizje to niech idzie do psychiatry" to wybór jest dość oczywisty.

Zwłaszcza gdy spraw typu aborcja, związki partnerskie itp też nie ruszyli.

Chyba że ci wystarcza że tamci nie rządzą
  • Odpowiedz
no jak mam do wyboru nieudolnych złodziei co coś Ci odpalają (bk 2 proc bagatela), a nieudolnych złodziei co potrafią tylko obcinać bo jak to Tusk powiedział "jak ktoś ma wizje to niech idzie do psychiatry" to wybór jest dość oczywisty


@jobzpaticzku2: "Kradną, ale chociaż się dzielą". Z taką mentalnością ten naród nigdy niczego nie osiągnie
  • Odpowiedz