Wpis z mikrobloga

Ja p------e. Daleko mi do człowieka który powie, że świat się kończy ale ta informacja to bezsprzecznie ciemna strona naszej rzeczywistości. Żeby p---------a była traktowana jak normalna robota i żeby to dawało dochody nie do wyobrażenia dla normalnej ciężko pracującej osoby to jest naprawdę chore. Wychodzi na to że szanując siebie, swoją prywatność, intymność, swoje ciało jesteś frajerem któremu przed nosem przemyka szansa na mnóstwo pieniędzy. Trzeba to k------o opodatkować innej drogi nie widzę żeby to się jakoś społeczeństwu przydało.
#famemma #onlyfans #przegryw
Azorek77 - Ja p------e. Daleko mi do człowieka który powie, że świat się kończy ale t...

źródło: 6B654D1E-76ED-4128-B3FB-50ED09852332

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Azorek77 P---------a i jej "pochodne" od zawsze była lukruatywnym biznesem. Tu przynajmniej wszystko jest opodatkowane, ewentualnie można te podatki "podkręcić".

Wielu spermiarzy zapłaci krocie za namiastkę związku i OnlyFansiary z tego korzystają.

Nie muszą dodawać, że pokazywanie krocza na tym portalu potrafi zniszczyć kobiecie psychikę, ale to stały efekt uboczny pracy w branży seksualnej.
  • Odpowiedz
@Azorek77: a ja widzę, zamiast zamordyzmu po prostu jak każda normalna osoba j---ć każdą osobę co na to wykłada hajs i promuje w jakikolwiek sposób i zrywać znajomości, obgadywać (na ten temat) wśród znajomych by i oni poszli po rozum do głowy
myślę że to szybko zdechnie jak ludzie zaczną tak do tego podchodzić, żaden jutuber ani inny debil nawet nie pomyśli aby tego promować bo po nich też j----e
  • Odpowiedz
@Azorek77: nie no w---------c z taką komuną. Jeżeli ktoś chce za to płacić to jego p--------y wybór. Nie ważne czy ogląda c---i czy brudne stopy Natalie Wayne. Ktoś zarobił swoją pracą to może wydać siano na co tylko ma ochote, a jak ktoś potrafi trafić w zapotrzebowanie to dobrze dla niego, tak działa wolny rynek.
  • Odpowiedz
@Azorek77: jest popyt, jest podaż. Zwykłe prawo rynku, są simpy którym nie żal wydawać pieniędzy na wirtualną ci pę to i będzie więcej urestwa w internecie. Simpy do gazu, wtedy szony zajmą się normalną robotą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Azorek77: w świecie korupcji, układów, lobby developerów windujących ceny nieruchomości, korporacji które podnoszą ceny i ruchają swoich pracowników pomimo miliardowych zysków, Ty widzisz największy problem tam gdzie faktycznie jest - dziewczyna chce sprzedać zdjęcia a ktoś dobrowolnie chce je kupić, straszne xD
  • Odpowiedz