Wpis z mikrobloga

@Nadrill: Skończyłem palić wczoraj.

@EmPfLiX: Szukam raczej w Krk.

@kaifasz: Stała w czasie studiów (Może być umowa zlecenie ale coś innego niż bar itd). Wymagania mam chyba za duże. Robię dopiero licencjat z ekonomii, pracowałem w skarbówce 2 miesiące i robiłem wcześniej wiele rzeczy jak:bycie ankieterem, i inne wakacyjne prace. Działam w AIESEC co dało mi możliwość organizacji 2 konferencji, i dużych targów pracy. Angielski B2, niemiecki A2 i
@Alver: trochę lepiej, trochę gorzej, ale poprzekładałem egzaminy bo 2 kierunki i jakoś pójdzie mam nadzieję :P dobrze, że się ruszasz poza studia i organizujesz różne rzeczy. po eko to nie wiem, może w jakichś bankach poszukaj? z tym, że z płacą to szału nie ma, znajomy był na rekrutacji to rozwiązywali grupowo jakieś zadanie, #!$%@? muje dzikie węże, dużo chętnych, miejsc mało, ale próbuj :D
@irish71: Zależy też jakie CV. Ale nie martw się, telefony są pewną pochodną wysłanych CV.

@martymcfly9: To spoko, będę słał do banków itp. Zobaczymy, a co do pieniędzy to wystarczy mi najniższa krajowa na początek, byle by można było się usamodzielnić bardziej.